Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai napi gyógyszerrel...

Ha a mai napi gyógyszerrel együtt 4 darab van, és utána jön a 7 nap szünet és azután nem szedek több fogamzásgátlót, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Már a szünet 8. napján.
2012. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 4. 19:41
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

fogamzásgátló szedése után ajánlott 3 hónap szünet, és nem véletlenül.

az általad beszedett rengeteg hormonnak ki kell ürülnie.

valaki teherbe sem esik ezen időszak alatt.

sok folyadék, sok sport, mozgás, akkor gyorsabban ürülnek a hormonok :)

sok sikert.

2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

A sportnak és a mozgásnak semmi köze a plusz hormonok kiürüléséhez.

Viszont, ha az ember nem akar ikreket, tényleg ne próbálkozzon 3 hónapig. :)

2012. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Hajjjaj.

Ezeknek a hormonoknak nincs kiürülési idejük (a régi gyógyszereknél azért kellett várni 3 hónapot, mert a viszonylag magas hormontartalom vékonyíthatta néha a nyálkahártyát), azonnal elveszíti a hatását, ahogy írták, már a szünet utáni első gyógyszermenetes napon. Ezekben a gyógyszerekben alig van hormon. Ráadásul az első gyógyszermentes hónapban a külső gátlás alól felszabadult petefészek kicsit túl is "pörög", az ikerterhességek is gyakoribbak, illetve valamivel nő a teherbeesés esélye is.


Tehát: nem, nem véd, attól a naptól nem véd, hogy abbahagytad.

2012. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

kedves utolsó, és mindegyki, állati nagy tévedés, hogy sokkal kevesebb hormon van a modern gyógyszerekben!

ha emlékszel még a régiek nevére, hasonlítsd össze őket a mai kib@szottmodernekkel, és dobsz egy hátast!

átverés az egész!


ha nem emlékszel előkeresem neked, és belinkelem.

2012. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igaziból direkt nem akarok terhes lenni, tehát nem azért kérdeztem, mert az szeretnék lenni. rendben, akkor még beszedek egy levéllel és utána hagyom csak abba.
2012. febr. 6. 12:10
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell előkeresni, eléggé járatos vagyok a farmakológiában és az orvostudmányokban, és olyan tényeket írtam, amelyben abszolút biztos vagyok, így pár linktől minden bizonnyal nem dobok hátast.


A hormontartalomtól függetlenül a régiek sem védtek onnantól, hogy elhagyta őket az ember lánya.

2012. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon kedves, és főleg intelligens vagy. Borzasztó ez az oldal, aki ért valamihez, és értelmes választ ad, azt lehurrogják, részemről ennyi. :/
2012. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
eddig azt hittem, csak az első értette a kérdésemet, de egyikőtök sem. nem voltam világon, bocsi. tehát NEM szeretnék terhes lenni. van-e esély rá, hogy ha 4 szem volt -már csak 2-, akkor szexeltem, ezt a 4 szemet-már csak 2-t- rendesen beveszem, aztán 7 nap szünet jön, menstruálok. és se gyógyszert nem szedek többet, se nem szexelek, úgy terhes lehetek-e? a 2 nappal-akkor már 9- ezelőtti spermától?
2012. febr. 6. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!