Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszten a kontroll...

Terhességi teszten a kontroll csík nem egyenletes erősségű akkor az értékelhető?

Figyelt kérdés
Amugy negatív lett, de hihetek neki, ha valamelyik részén a kontroll csíknak sokkal halváányabb? Facelle
2012. febr. 9. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia elvileg nem vagy terhes de ha meg akarsz győződni róla biztosan csinálj egy másikat...amúgy hány napja késik?
2012. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4napja, de nem érzem h terhes lennék, meg mostanában szokott késni, remélem most is ez van.
2012. febr. 9. 08:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A terhességet még nem is érezheted, ha szokott késni akkor nyugi. De egyszerűbb venni még egy tesztet, hogy biztosra menj.
2012. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan egy hete késik, mikortól érezhetek tüneteket?
2012. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 10 héttől akkor kezdesz reggelente rosszul lenni a hányinger, szédülés stb...kinek mik a tünetek de az biztos, hogy hamarabb nem, max. bebeszélitek magatoknak...
2012. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Miért mondasz olyat, hogy, BIZTOS nem lehet az ember lánya 10 hetes terhessége előtt rosszul?

Én a fiammal 6 hetesen olyan hányós voltam, hogy napjába 3x 4x hánytam. 10 hetes terhesen, meg már rég elfelejtettem, hogy hánytam e valaha. Hülyeséget ne írjál.

2012. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még meg sem kellett volna jönnie, mikor már hánytam, szédültem,nem is gondoltam,hogy terhes lehetek (spirálom volt). Olyan nincs, hogy biztos, ha valamihez nem értesz, ne írj hülyeségeket légy szíves. Vegyél még egy tesztet, lehet, hogy pára érte korábban, esetleg lejárt szavatosság, kevés vizeletminta.... ?
2012. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma reggel megjött.

2012. febr. 10. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!