Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet kapni olyan digitáli...

Hol lehet kapni olyan digitális Clearblue tesztet, ami betűvel írja ki, hogy pregnant és azt is mutatja, hogy hány hetes terhes valaki?

Figyelt kérdés
a neten láttam, de hol lehet azon kívül kapni?
2012. febr. 9. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sima gyógyszertárban vettem.

Igaz, megyeszékhelyen lakom, de nem a legnagyobb gyógyszertárban vásároltam.

2012. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

és mennyibe került?

2012. febr. 9. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Majdnem 2000 forint volt, talán egy százast kaptam vissza, ha jól emlékszem.

De nagyon meg vagyok vele elégedve. Negatív lett (aminek elképesztően örültem), de tényleg gyors, pontos.

2012. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima gyogyszetarakban. Pl. volt a westendben, mammutban is lattam.
2012. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a x kerületben vettem egy szimpla gyógyszertárban 2000 ft felett van az ára. tegnap használtam fel rendkívűl gyors néhány másodperc alatt már meg is van az eredmény, de ez nem betűvel irja ki hanem tesz egy plusz vagy minusz jelet és ha pozi akkor még egy számot ami a terhesség hetét jelzi.
2012. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!