Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Úgy nézzétek, hogy 3x2 utrogestant (progreszteron) is szedek.

Tünet, ha lehet annak nevezni: egy kis alhasi fájás, derékfájás, bimbóm körül barnaság és viszonylag sűrű pisilés. A tesztem múlt héten negatív volt! Mi a véleményetek?


2009. jún. 2. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia igaz nem nagyon vagyok gyakorlott de látom senki nem ir próbálok valamit kisasolni...:-)

Az én véleményem:nem lehet hogy később volt péd?

Mindig egy időbe mérted?

A hőd szépen fent van azzal nincs gond.

De agyon kevésser voltatok együtt ami baj mert ha később volt péd tuti nincs baba.Lh tesztet nem csináltál?Nem mindig huzza be jól a ciklus.hu.Ez tapasztalat.

Irj még hátha valamit kideritünk.

Móni.

2009. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi kevésszer..:-)
2009. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Biztos a 15-16 napon volt peteérésem, mert akkor voltam inszemen. a hasam is nagyon fájt az első alkalommal és utána másnap is csináltak inszemet! A 12. napon voltam uh-on és 5 tüszőm volt! 4 db 16 mm és 1 db 21 mm-es. megkaptam a 13 napon a tüszőrepesztőt is!

2009. jún. 2. 17:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem sem jól húzta be a peteérést. A dokik nem hazudnak, így a 15 napon lehetett a tüszőrepedés, mert akkor fájt iszonyatosan a hasam. És az a teszt amit csináltam először semmit nem mutatott. Otthagytam és 4 óra múlva egy halvány csík látszott rajta!
2009. jún. 2. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Megint én.Hát mondtam én hogy nagyon gyanus..:-)

ha nem mondtam most mondom..:-)

Baba lesz ez..:-))

megirod majd hogy mi lesz?

Iszonyatosan szoritok hogy az legyen!:-)))))

/remélem nekem is az lesz ebben a hónapban de még csak 15.én kell majd NEM megjönnie../

Móni

2009. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajj megint én vagyok mikor csinálsz megint tesztet?

Én már csináltam volna!

Már tutira kimutatná...:-)))

Drukk.

2009. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy drukkolsz! Remélem neked is sikerülni fog!!!!! A helyzet az, hogy nem vettem tesztet azóta, mert csak hülyére idegesíteném magam, ha megint csak száradás után lenne ott egy halvány csík! Viszont holnap megyek dokihoz! Remélem jó hírt fog mondani! Tudom hülyeség, de én azon vagyok, hogy két petezsákot lásson uh-on! Valamiért nagyon bennem van a két baba! Lehet csak azért mert ebből a tüsző mennyiségből már lehetne! Na de ha egy lesz, annak is nagyon-nagyon fogok örülni!

Neked is inszem volt? Vagy simán próbálkoztatok?

2009. jún. 2. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát remélem összejön a baba és holnap jókat mond a dokec..:-)Mióta próbálkoztok?

Nekünk ez a 2.hónap.Most raktam fel a görbémet ezzel a cimmel életem első görbéje a 2.fele a kérdésnek.

Remélem most összejön.Ikreket én is szeretnék de sztem az kizárt...örülnék 1 nek de 2 nek is.

2009. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia ma mész dokihoz majd ird meg mi lett szoritok.:-)

Sok pusz Móni.

2009. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia Móni! sajnos nem mondott semmi jót a doki! Nem látott petezsákot! :( Azért csináltatott egy vérvételt, aminek holnap lesz eredménye. Sajnos szerintem az is negatív lesz! Ilyenkor az 5 héten már látszania kellene valaminek.

Arról nem is beszélve, hogy az utrogestan kitolja a mensit! Észre is vettem, hogy ahogy tegnap óta nem használom, azóta barnás folyásom van. Sajna ez van, de reménykedem, hogy a következő hónapban sikerülni fog!

2009. jún. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!