Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen babás tüneted volt...

Milyen babás tüneted volt sikeres inszem után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 8 nappal vagyok az első inszeminációm után. Tudom,hogy nem szabad(na)most ezen görcsölgetnem,mégis,aki hasonló hosszú ideje babára váró volt,talán megért. Arra volnék kíváncsi,hogy annak,aki inszemen átesett, volt e különbség tünetet illetően,amikor sikerült,mint amikor nem lett sikeres az inszem. Előre is köszönök minden választ!
2009. jún. 2. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben járok, mint te! Annyi különbséggel, hogy nekem 8 napja késik, nekem is inszemem volt. Amikor meg kellett volna jönnie, ugyanúgy bugyborékolt a hasam, és volt egy kis mindjárt megjön érzésem,mint amikor meg szokott jönni, de azóta semmi. Terhes tünetem sincs igazán. Viszont a tavalyi inszem, után sem éreztem semmi különöset. Akkor kb az 5. héten kezdett el fájni a cicim utána 1,5 héttel kezdtem el émelyegni. Úgy tűnt minden ok, aztán a 8 héten mégis missed ab-bal zárult a dolog! Nem elkeseríteni akarlak! Ne figyeld magad annyira! Ennyit tudok tanácsolni! Mindenkinél mások lehetnek a tünetek! Valakinél rögtön van, valakinél meg egyáltalán nincs semmi tünet!

Na ezzel most jól megmondtam a frankót! Bocsi! A lényeg, hogy mindenhez pozitívan állj hozzá és legyél vidám! Ha nem sikerül a következő hónap újabb esély! Mondom én ezt...! Sikerülni fog, szorítok neked!!!

2009. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltál, és a drukkot is:) Tesztelni még nem teszteltél? Tiszta szívemből szorítok Neked én is!!! Igazad van, bizisten próbálok nem rágondolni és tüneteket keresni...igaz,nagyon nem is lenne mit,mert nincs semmi különös érzésem...Meglátjuk, próbálok türelmes lenni...Még egyszer köszi a választ!
2009. jún. 2. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 1. vagyok. Teszteltem múlt héten, de csak a teszt száradása után lett egy halvány csíkom! azóta nem csináltam! Viszont remélem holnap a doki azt mondja, hogy "ni csak, ott egy petezsák!". Én ebben reménykedem!

Légy türelmes és élvezd az életet!!!!

2009. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!