Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet hogy...

Megnéznétek a görbémet hogy alakul? Életem első görbéje.

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne még a kérdésem hogy elvileg jokor voltunk e együtt és hogy volt e pém meghogy egyánltalán mit mutat a görbe.Nagyon szeretnénk babát remélem mindent jól csináltunk.Sztem nem jól van behuzva a pém.Tegnap este nagyon görcsölt a pocakom alja nem tudom ez jelent e valamit már annyira nem fáj.15.én kéne nem megjönnie tudom korán kérdezek de mégis irnátok véleményeket?Előre is köszönöm. [link]
2009. jún. 2. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem a 19. napon volt a tüszörepedésed nem jol huzta be a ciklus neked. 19. naptol 14 napra várd.. ha fenn marad a höd az jo jel..

32

2009. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem sem jól húzta be, a 19 napon lehetett Pé-d. Akkor viszont jól voltatok együtt! Szorítok! Most felfele kell, h menjen a hőd és az a jó, ha úgy is marad!
2009. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok remélem összejön és megindul felfelé.

De akkor bizakodhatok elviekben hogy összejöhet.

2009. jún. 2. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bizakodhatsz! De a Pé-től minimum 14 napot várj a teszteléssel! Sok sikert!
2009. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi azt teszem minimum 2 hetet várok...

Akkor a peteéréssel meg ilyesmivel a görbe alapján elviekben nincs gond?És az hogy tegnap fájt este nagyon a hasam?Meg most megint egy kicsit.

2009. jún. 2. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a Pé-del! Ne görcsölj rajt, inkább lazíts. Mióta próbálkoztok? Mi 7 hónapja.
2009. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi nem aggodok probálok minél többet pihenni.:-)

Ez a második hónap mult hónapban nem jött össze most azért próbáltam a görbét.Ha most sem jön össze veszek lh tesztet azt is megpróbáljuk.De nem adom fel remélem hamarosan lesz babó és nállatok is.

És Ti voltatok dokinál?Hány éves vagy?Ti hogy próbálkoztok?Csak az összes ismerösömnek összejött elsőre 2 kivétellel és mindenki mindig már azt kérdezi hogy mi van hogy állunk és ez már idegesit.Én 33 vagyok remélem nincs semmi gond nállunk és nem 4 év mulva jön össze mint unokatesomnak.Neki akkor jött össze mikor letettek róla és nem próbálkoztak.Első honapban 4 év után összejött.Szivesen hallgatok még tanácsokat.És mielőbbi babásodást kivánok mindenkinek aki szeretné.

2009. jún. 2. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. A 7 hónapja próbálkozós vagyok.:)

Én 2008.janban hagytam abba a tabit, 6 évig szedtem. Nov. óta szeretnénk babát. A jan-nov. közötti időszakban megszakítással védekeztünk. Azt hittem "beugrik", de nem, aztán azt hittem az első hónapban terhes leszek. Hát nem...

Most már nagyon szeretném. 24 éves vagyok, férjem 30. 2 éve vagyunk házasok. 2-3 hónapja járok fel ide és azóta nasgyon rá vagyok görcsölve. Az első hónapokban csak élveztem az együttléteket, nem foglalkoztam én peteéréssel. A férjem egyébként csak hétvégente volt itthon, most 2 hónapja itthon van, de már csak 1 hónapot lesz itthon, aztán megint csaak hétvégéken, úgyhogy bele kellene húznunk! Aztán márc.-ban késett 1 hetet, már nagyon émelyegtem, hányingerem volt mindentől. Nagyon erősen elkezdtem görcsölni, Cataflam-ot vettem be és majdnem úgy vitt be a férjem a fürdőbe, nem tudtam kiegyenesedni. Aztán beleültem jó forró víízbe, most már tudom nem kellett volna, de akkor úgy gondoltam meg fog jönni, azért görcsölök. De szerintem baba volt, csak elment... Előtte, meg azóta sem émelyegtem, meg ökölődtem kajától. A doki persze utólag már nem tudta megállapítani. Most elkezdtem szedni az Elevitet, mert abban minden bent van amire szükdsége lesz a babának,a benne lévő folsav meg segíti, h megmaradjon a terhesség. Azt hiszem még nem voltam kész rá... De remélem most már nem kell sokáig várnunk. A hőmet 1 hónapja mérem. Közben volt egy gombás fertőzésem, ezért ez a hónap kimaradt. Remélem a jún. sikeresebb lesz.Lehet, h amiatt ment el. Megnléztem a jónás módszer szerint melyik nmapokon kell együtt lennünk. Ennél jobban viszont már nem akarok rágörcsölni. Te is mesélj magadról/magatokról! De semmiképp ne csüggedj, mert nem sikerült az első hónapban!:)

2009. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!