Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden bizonnyal hétvégén...

Minden bizonnyal hétvégén lesz peteérésem már érzem, de ha csak egyik nap tudunk együtt lenni és többet nem, akkor is van esély a babára?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is a válaszokat
2012. febr. 10. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem sok,de ha figyeled a méhnayk nyálkádat,akkor azt próbáld ki h ha pl. 4 napig szokott tojásfehérjés lenni, akklor a 2. nedves napodon legyetek együtt,ha 5 napig akkor a 3.on. igy sem 100%,de a spermiumok 3 napig életképesek,és akkor talán betalál valamelyik..


ami még jó lehet: szex uán vedd a nyakadba a lábaid,csipő fel amig tudod-vagy gyertyaállás-és után maradj reggelig fekve,h ne fojjon ki.

2012. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék kötöszködni, de nekünk legeslegelső nem védekezős alkalommal jött össze és szex után megfürödtem. Szóval az, hogy letusolsz és nem gyertyaállásban vagy, nem azt jelenti, hogy nem leszel terhes. Aminek be kell mennie, az bemegy, hidd csak el! :) Én már csak tudom. Ott nevettünk, hogy heh, elsőre összejönne.. Lehetetlen.. Hát nem az. :)


26 hetes kismama. :)

És sok sikert!

2012. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és gratula a babócához :)
2012. febr. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!