Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? A barátom...

Terhes vagyok? A barátom nálam volt 2 éjszakát és 3x szeretkeztünk. Az első éjszakán betette gumi nélkül egy pici lökés volt és ki is vette majd gumit húzott és úgy szeretkeztünk.

Figyelt kérdés
Ugyanez történt a másik 2 esetben is. Gumiba élvezett, nem szakadt ki, nem volt lyukas, megnéztük vízzel. Május 20-án jött meg utoljára, a ciklusaim átlagosan 30 naposak. Szóval a 12. 13. napon voltunk együtt. Annyitól teherbe eshettem? 17/L
2009. jún. 2. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes. de ahogy írod "nagyon időben" voltatok együtt, és már egy kis előváladéktól is terhes lehetsz.

miért nem csinálsz egy tesztet?

2009. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon kicsi az esélye, de ugye 100%ig nem lehet kizárni semmit. Elvileg ha hamarabb volt az érésed, akkor csak egyetlen sejtecske is elég.


Viszont nem értem, ha ennyire parázol akkor mire jó az a pici lökés??????

2009. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-2 nap után a teszt nem túl korai még?
2009. jún. 2. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak, ha máj 20án volt meg neki utoljára, és a 12. és 13. napon voltak együtt, akkor az a napokban volt. Mit teszteljen még?
2009. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezek hogy válaszoljatok arra hogy mennyi az esély erre és nem azért hogy leszóld a többieket de egyébként igazad van. :(
2009. jún. 2. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon pici az esélye, de szerintem érdemes volna elkezdeni tablettát szedni :-)
2009. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 21:44-nek üzenem, hogy nem figyeltem a dátumot. Inkább a tanácsra figyeltem...


Ja, hogy megsúgjam, nekem 6 nappal a nem várt előtt + lett a tesztem ;)


11hmk

2009. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!