Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal párszor megtettük,...

Párommal párszor megtettük, hogy az első néhány percben gumi nélkül csináltuk, utána gumival. Nincs hányingerem, nem fáj a mellem, semmi tünet, max. Néha fáj a hasam, de szerintem az idegességtől. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak az orvos tudja megmondani... Mindenesetre előfordulhat.
2008. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tartom valószínűleg, de szerintem csinálj egy tesztet. Amúgy mióta késik? Ha csak 1-2 napja akkor ne aggódj!
2008. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. Nem késik, január 2-án kell megjönnie, de ha megjön, még az sem biztos jel arra, hogy nem vagyok terhes, mert édesanyámnak a terhesség első 6 hónapjában megvolt. Szerintem holnap veszek egy tesztet.
2008. dec. 29. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ne vegyél tesztet mert korai!!!A napján mikor meg kellene jönnie vagy 1-2 napra rá tesztelhetsz.Addig fölösleges!
2008. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm!!
2008. dec. 29. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!