Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veresegyházon nemrégiben...

Veresegyházon nemrégiben nyílt egy Misszió nevezetű Egészségügyi központ. Járt már ott valaki? érdemes kivizsgálásra oda bejelentkezni?

Figyelt kérdés
nőgyógyászhoz kell mennem,de nem tudom eldönteni hova menjek.
2009. jún. 2. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nemrégiben, 10 éve :) Akkor én személy szerint el voltam ájulva, hogy milyen modern, eddig ilyet csak tőlünk nyugatabbra lehetett látni. A nőgyógyászaton Szőke doktor úrnál voltam, nekem nagyon szimpatikus, meg voltam elégedve vele. Milyen kivizsgálásra mennél, általános vagy speciálisabb? (pl meddőségi?)
2009. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
örülök,hogy Szőke dr-ról írtál,mert őt néztem én is a neten.nem általános kivizsgálásra mennék,nem akar összejönni a baba,ennek szeretnék a végére járni.tudnál még mesélni az ellátásról?
2009. jún. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!