Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény ebben a hónapban?

Van még remény ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk elöször a meddőségibe.A 24.napon az endometrium 8.5mm,17.napon volt a peteérés.A doki szerint még ebből akár Baba is lehet,de nem kevés ez ahhoz?Olyan 10mm fölöttinek kéne má lenni nem?Szerintetek?
2009. jún. 3. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokim hogy opé-kor jo a 7 mm, nekem 6,5 mm volt az is jo, mensi elött 8 mm-vel kezdödik az jo..
2009. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Probálok bizakodni,hogy talán most,hogy több mint egy év sikertelenség után elkezdtük ezt a meddőségis dolgot végre úgy gondolja a Baba,hogy inkább magától akar jönni és nem "rásegítéssel":)
2009. jún. 3. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
nem!ez nagyon jó!mert mégha beágyazódáskor 8mm es ez akkor is jó mert az a lényeg hogy jól betudjon ágyazódni és ez ahhoz tökéletes.
2009. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak hivatalos forrásból: az ovuláció idején min. 8 mm-nek kell lennie az endometriumnak.
2009. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 mm-es volt nekem 4 hetesen. Tehát minden lehetséges. Nekem nem maradt meg, de nem mondták, hogy azért mert csak 6 mm volt.
2009. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!