Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A palástfűtea kitolhatja a...

A palástfűtea kitolhatja a ciklust?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban ittam előszőr, mellette clostit kapok.

Eddig 28-29 napra jött meg, ma a 31. napon vagyok, már napok óta fáj a hasam, de még semmi.


2009. jún. 3. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanígy vagyook, ez volt az első hónapom, hogy iszom a teát! Nekem 3 napja kellett volna megjönnie, de nem jött, viszont vannak mensiszerű görcseim! Semmi mást nem érzek!

Neked van valami más tüneted?

2009. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is csak a göcsök vannak, úgy érzem tuti meg fog jönni. Már tesztelni sem merek, mert múlt hónapban is úgy éreztem terhes vagyok, még hányingerem is volt, még sem sikerült. Akkor még csak clostit szedtem. Te mikor tesztelsz?
2009. jún. 3. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már teszteltem egyet vasárnap, az nega lett! Szerintem ha ma nem jön meg, holnap ellövök mégegyet.Hányingerem nekem is van, folyásom viszont nincs, teljesen száraz vagyok! Már tegnap kijött rajtam a mensit jelző pattanás is, de még nincs semmi! Ezért gondoltam én is arra, amire Te, hogy a palástfű tolja ki a dolgot! De jó lenne, ha nem ez lenne az oka!
2009. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, kitolhatja (mert tovább van progeszteron termelés, lévén, hogy a tea azt serkenti). de valószínűbb, hogy a gyógyszer tolta ki egy kicsit. szerintem ne aggódj... mikor volt pé-d? ha több mint 16 napja, akkor akár babás is lehetsz :)
2009. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Erre én is kíváncsi lennék. A május volt az első hónapom, h ittam cicka-palástfű teát. Most is iszom a palástfű teát ... 31.-ére nem vártam, nem is jött. Azóta hőemelkedés, émelygés, puffadás, apró mensis görcsök, de semmi mensi jel ... ma reggeli teszt negatív ... de én is azt érzem, h lehet, h baba ... remélem nem a tea rakoncátlankodik!!!! :-( Majd írj, ha tesztelsz!
2009. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na most már tényleg kiváncsi vagyok, hogy kinek mi lesz a vége! Remélem, hogy mindannyiunknak baba!!!! Majd írjátok meg mi lett, én még várok 1-2 napot aztán tesztelek! Szorítok mindannyiunknak! Ja, és ma van a pé utáni 16. napom.
2009. jún. 3. 20:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Valakinél már van eredmény, akár pozitív, akár negatív? Mert nálam még semmi, még nem is teszteltem. Mégiscsak a palástfű a ludas a dologban?
2009. jún. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!