Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy számolok ovulációt nem...

Hogy számolok ovulációt nem 28napos ciklus esetében? Lehetek terhes védekezés esetén, abban az esethben ha a gumi bennem maradt, de nem szakadt ki?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a menstruációm 19-21nap közötti és az utolsó mesim március30-április3 között volt, de 5-én együtt voltam a barátommal, ahol a gumi különválásunkkor bennem maradt. Megnéztük nem szakadt el. Igaz, róla kerülhetet sperma hozzám a külső részre. Tabletta bevételétől tartok, de még időbe lenne. Lehetek terhesek? Az ovuláció számítását nem teljesen értettem(nálam nem 28napos a ciklus) Vegyem be a tablettát, vagy várjak?!
2008. ápr. 7. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés az esélye hogy terhes legyél mivel most mult el a mensid!
2008. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem venned kéne ovulációs tesztet és az alapján megtudnád állapítani mikor vagy félidőnél!Szerintem nem esehettél teherbe ha 5én voltatok együtt!Nyugi!
2008. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 3-án múlt el, és 5-én voltatok együtt, még ilyen rövid ciklus esetén sem lehetsz terhes. Viszont nőgyógyászhoz el kéne menned a rövid ciklusaid miatt, ha még nem voltál (emiatt).
2008. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rosszul számoltam ez előbb (nézzétek el, kicsit nyugtalan vagyok - nem tervezett lenne...bár ha jön...) a ciklusom a mesi első napjától a következőig átlag 25nap. Ez normális? Ebben az esetben sincs sok esélye a pocaklakónak ugye?!
2008. ápr. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!