Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inszeminációhoz az apukát...

Az inszeminációhoz az apukát mennyire és mire kell vizsgálni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kötelező spermavizsgálatra, stb, vagy csak amikor maga az inszemináció történne, akkor kell csak spermát "szolgáltatni", netán megfelelő időintervallumon belül szállításra alkalmas, steril edényben elég, ha a mamajelölt viszi a spermát az inszeminációra? Köszönöm a segítséget!
2009. jún. 3. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
az inszemhez nem lehet bevinni a cuccot mint sima laborvizsgálathoz, ott helyben kell leadni mert centrifugálják meg minden..
2009. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia mi vittük a spermát és nem örültek neki, utólag én is azt mondom, hogy jobb ott leadni.

Ott szorongattam a kis edénykét, és aggódtam, nehogy valami bajuk legyen :) Nem volt steril az edény, a gyógyszerárban vettem hozzá tégelyt, amibe a krémeket is teszik.

Sok sikert!

2009. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!