Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta utáni hasfájás?

Ciszta utáni hasfájás?

Figyelt kérdés
Szeretnék tapasztalatokról kérdezni, van egy 2 éves kis fiam és most ujabb babát tervezünk, együttlétünk után másnap elkezdett fájdogálni alhasi tájékon…egyértelmüen megörültem hogy sikerült a baba mivel egyes nök megérzik hogy sikerült vagy sem . Kisfiamnál is alhasi fájdalmakkal kezdödött a terhességem.4 napjára rá elfakadt a bal oldali petefészek cisztám ami nagyon erös fájdalommal durrant el (kb ¾ óra göcsölés) és utána elmult a fájdalom. Valamint az orvosom megállapitotta hogy hüvelygomba fertözesem is van…magyaráztam neki hogy babával probalkoztunk ennek ellenére is olyan tablettákat irt fel amit nem szabadna szedni terhesség alatt…van valakinek tapasztalata hogy akkor most mitöl is fájhat a has. Beágyazódás vagy még a ciszta utáni fájdalmak…vagy esetleg fertözés…nagyon szeretnénk babát ezért nem is vettem ki a gyogyszereket mert nem vagyok benne biztos hogy alakul e a baba. A vérvizsgálat meg nem mutatta ki hogy terhes vagyok. Dehát ez még lehetetlen vérböl is megálapitani…ezért nem értem az orvosom…interneten iskérdeztem egy szakorvost hogy mit ajánlana házipatikailag esetleg fertözesre . és hát a válasz… . Kedves Éva! Amennyiben az Ön felfogását követnénk, akkor egy nő sohasem szedhetne vagy használhatna semmiféle gyógyszert, mert egy fogamzóképes nő potenciálisan a ciklus mindegyik napján teherbe tud esni vagy terhes lehet. Kérem, hogy hagyjon fel ezzel a felfogásával, mert ebbe csak bele lehet pistulni. Kezelje amit kell és ha majd bizonyítottan terhes, akkor ráér a megszorításokkal törődni. Egy jól a helyén ülő terhességnek ennyivel nem tud ártani. én lennék csak ilyen bolond hogy aggodom a lehetö gyermekem egészségért…vagy mit tennétek? Ha gyermeket tervezek akkor tudom hogy tervezem amugy meg máskor mint más ember védekezünk. Mert ha jól tudom ez a legveszélyesebb idöszak bármi hülyeséget csinálni…a korházban nem adtak semmit a cystámra azt mondták eltünit a maradvány. A gynekologusom pedig orvosságot irt fel ugyhogy nagy baj nincs gondolom. Olvastam hogy rengetek nö cisztával lesz terhes. Van valakinek tapasztalata?
2012. febr. 13. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

képzeld mi is kistesóra hajtunk 1 hetem van a mensziig.

viszont egy hete megfáztam annyira hogy a nyirokcsomóm bedagadt és nagyon fájt és ma elmentem a dokihoz

és mondtam neki hogy:

fennáll a lehetősége hogy babát várok.

erre Ő: miből gondolja hogy terhes?


köszi...egy nő érzi az ilyesmit, mellesleg tervezzük és akciózunk mégis miből gondolnám? :)


szóval ennek ellenére hogy kértem olyan gyógyszert írjon ami esetleg nem árt a babának ha van


végül is kiírt Augmentint, amit nagy szív fájdalommal bevettem remélem nem lesz gond, mert nagyon fáj a torkom..


de látod ilyenek ezek,, amikor meg a lányommal voltam terhes már majdnem 2 éves a lelkem, akkor meg ugyanehhez a dokihoz mentem volna másügyben és tudod mit mondott mikor közöltem hogy 5 hetes kismama vagyok?


ÁH AZ MÉG ELMEHET, NEM BIZTOS HOGY MEGMARAD

köszi..ez is marhára jól esett

azóta 2 év telt el reméltem máshogy áll a doki a dolgokhoz de nem..


én bizonyítam hogy terhes vagyok és annyi..


legszívesebben felrúgtam volna..


lehet hogy nem a kérdésre válaszoltam, de úgy tűnik nem csak nekem volt ilyen hozzáállása a dokinak..

remélem minden megoldódik nálad !

szia

2012. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!