Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napom van nem vártig. A...

Pár napom van nem vártig. A hőm folyamatosan 37. (akár mikor mérem) szerintetek baba van a dologba? Vannak fura érzéseim, hasfájás, derékfájás ami nem szokott lenni!

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hat passz!az a baj ahany no annyi fele szervezet!

keves az infod is!

biztosan irjak majd tobben hogy hot reggel felkeles elott merunk,de nekem nem jut eszembe komasan sosem csak fel ora mulva;mindig ugyan abban az idopontban es nekem is 37,0/1/2!nekem kesik 8 napja,cicifajas ha fekszem vagy ha hozzaerek,de nem veszes,derekam 1 napig fajt!2 negativ teszt megis!szoval ki tudja mi a helyzet....

2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50-50%
2011. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

elsőnek:a mesiddel mizu?akkor most nem is vagy babás?

2011. dec. 12. 17:01
 4/20 anonim ***** válasza:
A 37 foknak csak a nemvárt után van jelentősége, akkor se sok, mert a Hcg-teszt már kimutatja, ha baba miatt nem jön meg. De az általában jó jel, ha olyasmit érzel, amit általában nem szoktál ilyenkor. Nekem is mindig fájt a derekam, amikor terhes lettem.
2011. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
izgulok nagyon.nemvárt után rögtön csinálok tesztet!vagy ha előtte elvégzem már mutat valamit?
2011. dec. 12. 20:23
 6/20 A kérdező kommentje:
azért érdekes mert egy hete folyamatosan vannak "tünetek".pedig nekem csak mensi előtt 2nappal szokott fájdogálni a hasam.de most egész naposak a fájások.néha még puffadok is.
2011. dec. 12. 20:26
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg csak pár nap akkor inkább bírd ki hogy ne hogy csalódj feleslegesen!

De ki tudja,lehet mutatni fog valami halvány csíkocskát!:)

2011. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
oké.bár nagy az izgalom.nehéz lesz kivárni.köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 12. 20:28
 9/20 anonim ***** válasza:
Mennyi az a párnap?
2011. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Első vagyok,bocsi most láttam hogy kérdeztél!:)

Hát továbbra sem jött meg!

Még várok egy kicsit aztán nem tudom!

Sosem(!!!) volt mensis problémám szóval orvoshoz csak ha nagyon muszáj akkor megyek!

Veled mizu?Mikor kell nem meg jönnie?

2011. dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!