Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagyon csúnya lett a...

Nagyon nagyon csúnya lett a bőröm. Tele vagyok pattanással az arcomon, a mellkasomon és a hátamon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hónapja hagytam abba a tabletta szedését, 5 hónapja próbálkozunk a babával, sajnos még nem sikerült, viszont a bőröm fokozatosan romlik mióta nem szedem a bogyót :(

Az összes önbizalmam elment ami volt. Nem csak 1-2 pattanás jött ki rajtam, hanem rengeteg piros dudor!

Kenem, de nem használ semmi. És még várjam el, hogy a férjem vonzónak tartson.

Nagyon el vagyok keseredve:(


2009. jún. 3. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!neked a tabi szétkavarta a hormonjaidat!szóval irány a doki!vagy a pajzsmirigyed lett magas. Hál istennek én soha nem szedtem tabit nekem ilyen probbblémám nincs de már halottam ilyenről

ű

2009. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia :)

én is tabit szedtem és nekem is olyan lett de megnézettem a hormonjaimat és minden ok:)

egy jó tanács nekem a kénes szappan nagyon bevált:)

A kozmetikus azt mondta mossam meg vele az arcom este de én a nagyon problémás helyeken éjszaka fent hagyom kicsit kiszárítja a bőrt de hamar elmulasztja:)

2009. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!