Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen csúnya görbével nincs...

Ilyen csúnya görbével nincs esélyem szerintem?

Figyelt kérdés
[link] Png
2010. aug. 24. 10:19
1 2
 1/14 letta88 ***** válasza:
Bocsi de nekem nem nyitja meg.szerintem nem jól linkelted be.
2010. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Olyan mintha nem lenne ovud. Reggel méred, nyelv alatt, ugyanazon időpontban?

2010. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, a javított linket bemásoltam, ua voltam.
2010. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem esik vissza a hőd. Nem vagy te terhes véletlenül?
2010. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
volt peteérése az ovu teszt alapján. én nem értem.
2010. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt nem a peteérést mutatja, hanem az LH csúcsot, ami megelőzi az ovut. Csak az nem biztos, hogy bekövetkezik. Nekem sem volt ovum a doki megállapította, pedig mennyi pozitív ovutesztem volt....:(
2010. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5 napig volt két egyforma csík az ovulációs teszten. Írták máshol, hogy csináljak terhességi tesztet. Csináltam akkor ami negatív lett, de mostanában nem csináltam. A menzeszem is 2 napig tartott. Gyenge vérzés volt.1 hete sok folyásom van, de nem viszket és nem szagos és menzeszszerű görcsöket érzek néha.
2010. aug. 24. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te babás vagy..nem volt norm a mensid és a hőd a második szakaszba tartózkodik folyamatosan, én a helyedbe nem ovu tesztet csinálnék, bár jóstesztnek az is jó:) hanem terhes tesztet.
2010. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Félek megcsinálni mert már olyan sokat csináltam az elmúlt időben és mind negatív lett.
2010. aug. 24. 12:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Én tesztelnék... Szerintem a negatív tesztől való félelmednél sokkal fontosabb, hogy tudd, van-e pocaklakód, megvizsgáljon egy doki, lássátok hogy jó helyen van és hogy minden rendben van.

Fogd fel úgy, hogy minden teszt egyúttal egy újabb remény:-)))

2010. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!