Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle tüszőrepesztő szuri...

Krisztinka78 kérdése:

Ovitrelle tüszőrepesztő szuri óta szúr a petefészkem, ez normális?

Figyelt kérdés
Valójában ez a második injekciós hónapom,5 ampulla merional injekciót kaptam 10 napon át,ill. clostibegyt 5napig,pénteken kaptam ovitrelle tüszőrepesztő szurit,és azóta néha nagyon,néha kevésbé szúr a petefészkem,ez normális?Egyébként csak a bal oldali petevezetékem átjárható csak!Mi a tapasztalatotok az ovitrelle-ről?Köszi a válaszokat:)

2012. febr. 13. 20:33
 1/6 ZsZs27 ***** válasza:
Injekció után 2-3 napig állni is alig tudtam, mintha kövek lettek volna a petefészkeim helyén, és rettenetesen fájt is. Én is 2 hónapban kaptam szurit. Hála égnek többre nem volt szükség:) Sok sikert!
2012. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj dejó:)Gratulálok neked,tök szupi:)

Remélem nekem sem lesz többre szükségem,csak attól tartok kicsit,hogy egy petevezetékem átjárható....igaz,hogy csak a bal oldaliban,ami átjárható,pont abban érett meg egy 24,és egy 18mm-es tüsző:)

Remélem most sikerül:)

Köszönöm a válaszod:)

2012. febr. 13. 23:24
 3/6 ZsZs27 ***** válasza:
Hm... hasonló méretből lettek a lányaim. A kisebbiket a doki "leírta még tüszőkorában". De ő megmutatta! Lényeg, hogy pont a megfelelő oldalon érett meg a petesejt. Remélem sikerül neked is. Majd írd meg mi az eredmény.
2012. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is abban reménykedek,hogy talán most összejön,mert mindkét tüsző az átjárható oldalon volt:)

Már 3éve nem jön össze sajnos,de hamarosan kiderül,hogy miújság!:)Remélem csak jó lesz,majd megírom!

2012. febr. 15. 12:49
 5/6 ZsZs27 ***** válasza:
3 év? Ezt nem hiszem el, nekem is annyi idő után jött össze! Ráadásul hónapra pontosan 3 év volt. Na, jól nézünk ki, ha tetejébe majd még ikerlányokat is szülnél!
2012. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja,hogy neked ikreid lettek:)Hát az nagyon tuti lenne:)

Majd szerdán tesztelek,mert akkor már 10nap eltelik a tüszőrepesztő óta,és addigra kiürül a merional a szervezetemből,és ha akkor + mutat,akkor reménykedhetek!

2012. febr. 16. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!