Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem az első reggeli vizelet...

Ha nem az első reggeli vizeletből csinálom meg a terhességi tesztet, akkor hamis eredményt mutathat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már késik akkor mindegy mikor csinálod. (kimutatja ha van baba)
2012. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A reggeli erősebb, de ha nap közben csinálsz, akkor lehet negatív is.
2012. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én mensi előtt 2 nappal és este 22kor csináltam, és már ott fekszik a kiságyában, nemsoká 4 hónapos lesz :)
2012. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok. :)

Mondjuk, mi nem szeretnénk babát, csak már 1 hete késik és kezdek aggódni, pedig nem vagyunk felelőtlenek, mindig védekezünk gumival.

2012. febr. 14. 08:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha most vagyok kb. 3-4 hetes terhes, akkor már lehet valamilyen terhességre utaló jel a mensi kimaradásán kívül?
2012. febr. 14. 08:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Hamis negatív lehet, ha pozi, akkor tuti baba.

Más jel? Nem igazán. Nekem legalábbis 6. hét környékén kezdett enyhe hányingerem lenni, 7. héten meg már minden bajom volt. Nagyon.

2012. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fájnak a melleim, úgy mint mikor megszokott jönni....csak most nagyon nem akar megjönni.
2012. febr. 14. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is egy hete késett minden egyéb tünet nélkül, mikor teszteltem. Délután 5-6 óra körül csináltam, azonnal erős pozitív volt.

Ha baba miatt késik már egy hete, akkor szerintem már a nap bármely szakában pozitívat fog mutatni!

2012. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Gabrielt vettem az a nap bármely szakában használható!Délután teszteltem vele pozitívat!
2012. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet, és akkor kiderül minden, azért szokták a reggeli első vizeletből csinálni a tesztet, mert abba van a legtöbb hormon, ami napközbe kiürül a sok pisiléssel.

De ha terhes vagy halványan egy érzékeny teszt ki fogja mutatni, nekem így volt és ma 10hónapos fiúcskám van aki imád a járókába sikongatni :D

2012. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!