Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tabletta hatásos?...

Clostilbegyt tabletta hatásos? Megerősíti a petesejtet? Vajon sikerülhet ugy a babót összehozni? és ha melett iszok cickafarkfü teát ás palástfüteát? Csinálta már igy valaki? meglett az eredménye?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is így csináltam. Most vagyok a harmadik próbálkozós hónapban. Remélem most össze jött a baba.
2012. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanácsot; szerintem egyszerre egyféle dologgal próbálkozz. Ha gyógyszert szedsz, akkor felesleges "rátenni" egy lapáttal a teákkal. Erre is igaz,hogy jóból is megárt a sok...
2012. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom,mint a 2.válaszoló!Vagy Closti vagy cicka mert a kettő együtt lehet,hogy nem azt a hatást váltja ki mint amit szeretnél!Én csak cickafarkot ittam egy hónapig és sikerült teherbe esnem,ráadásul kétpetéjű ikreket várok:)
2012. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Clostibegyt tablettát szedtem. A harmadik hónapban megfogant a babánk. Most 10 hónapos.
2012. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sziasztok nekem ez az első closty hónapom nem tudom mi lesz a vége remélem baba!

volt peteérésem már csak a ciklus végét kell ki várni hogy meg jön e vagy sem.

A görbém az így alakul eddig!

[link]

2012. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem decemberben írta fel a dokim a Clostyt.6 hónap próbálkozás után,mert a cilkusaim 32-40 naposak lettek.De nem váltottam ki időben, mert nem mertem. Itt sok kérdésre választ kap az ember. És mindenkinél csináltak előtt vérvételt vagy Uh-t nekem meg nem is mondta.A havim megjött így úgy voltam vele ,hogy utána elmegyek dokihoz. Hó közepén vettem cickafarkfüvet meg palástfűt.Aznap este ittam kevert cickafarkfűt palástfüvet, utána csak palástfűt. 1 hete teszteltem pozitívat.


Szerintem egyszerre csak az egyiket használd. Ha a Clostyt választod akkor figyelj oda,hogy a doki nézze Uh-n a dolgokat.

Ha a teát választod azt csak akkor ha nem rendes a menstruációd ,mert összezavarhatja. Vagyis itt írták,hogy ez történt.

2012. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Closti mellett ne igyál semmilyen gyógyteát!!! Csak bajt okozol vele!

Vagy az egyik vagy a másik! Nekem 2. clostis hónapba jött össze:)

2012. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én szedtem a clostyt,ittam a teákat,ettem a méhpempőt és különféle vitaminokat mellé és 2. hónapban sikerült a baba.Mivel gyógynövényről van szó így nem ártassz vele de tudni kell a pontos időt és mennyiséget mindenből mikor hogyan kell szedni.
2012. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy valakinek beválik, neked nem biztos, én nem innék, de kérdezd meg a dokid hogy ne vezesd félre, mert closti szedés alatt UH javasolt!
2012. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
itt vagytok segitsetek picit
2012. febr. 14. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!