Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjartam ugy,hogy par napppal...

Megjartam ugy,hogy par napppal ezelott a baratommal szeretkeztunk es kiszakadt az ovszer. Terhes vagyok? Mennyire hatasos a surgossegi tabletta?

Figyelt kérdés

Jol reagaltunk a helyzetre es azonnal elmentunk egy gyogyszertarba,ahol meg is vettuk a surgossegi tablettat.A gyogyszeresz azt mondta,hogy jelentkezhetnek mellekhatason pld:egy kis verzes meg a melleim fajhatnak.A verzes jelentkezett.Ez ugye azt jelenti,hogy a gyogyszernek volt hatasa.Es amugy az ijen surgossegi tablettak mennyire megbizhatoak? Ugye nem lehetek terhes? (ha jelentrkezett a verzes,en ugy tudom h az altal urul ki a megtermekenyitetlen peteselyt a mehembol,akkor ugye nem lehetek terhes) De a varzes ugyertve verzes h mellekhatasa a gyogyszernek es nem a havim jott meg.

udv.BL


2009. jan. 1. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés jelentkezett,akkor biztos,hogy hatott a tabletta,de ha csak menstruáciokor vérzetél volna legközelebb,akkor is,mert nagyon hamar bevetted a tabit,nem vagy terhes.
2009. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hatott a gyógyszer hisz nem hiába találták ki ezt a gyógyszert !! pláne ha még véreztél is akkor tuti !! de amúgy meg lehet különböztetni a havitól mivel ha nem épp akkora vártad a havidat akkor ne paráz ezen !!
2009. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel.
2009. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de csak egy nehany csepp barna folt volt akkor se lehetek terhes?
2009. jan. 1. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy kb mekkora lehet egy petesejt?(Még ha ez az emberi szervezet legnagyobb sejtje) akkor is egy piciny folton kb több ezer elfér belőle szóval nyugi, ha csak egy kis vérzés is jelentkezett az azt jelenti, hogy abban bőven elfért az az egy db ;)
2009. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem mindegy?NE aggódj max egy hónap és kiderül..egyebet már nem tudsz ugyse tenni , de sztem nyugi
2009. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!