Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a párja volt sperma analízisen és valami nem volt rendben? A párotok hogy élte ezt meg?

Figyelt kérdés
Mi tegnap voltunk és bár sok a hímivarsejtje, csak a 10%-uk igazán fürge. Kapott rá vitamint, de borzasztóan csalódott. Szeretném, megvígasztalni, hiszen ez orvosolható. Veletek hogy történt?
2012. febr. 14. 08:51
1 2
 1/12 Fanina ***** válasza:
Szia!Mi még most szeretnénk majd elkezdeni a vizsgálatokat de nagyon félünk hogy valamelyikünkkel gond van főleg a párom!!Szerintem rosszul fogja érni ha nem lesz jó valami de mindig mondom neki hogy már sok mindent lehet gyogyítani,sokat kell majd segitni neked rajta!!!!
2012. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekünk csak egy vény nélkül kapható vitamint írt fel, 3 hónap múlva controll, ha addig nem esek teherbe. Szerencsére nem komoly, csak a hiúsága csorbát szenvedett és természetesen magát okolja, pedig nem tehet róla.
2012. febr. 14. 09:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem, hogy milyen vitamint szed majd így a párod?
2012. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én férjem még csak nem is volt hajlandó elmenni vizsgálatra! Na ez már gond. 1 éve nem jött össze a baba, engem kivizsgáltak. Ő állította, hogy fölösleges lenne elmenni vizsgálatra, mert az ő spermái tutik, csak nincs szerencsénk. Azóta már mindegy, mert utána összejött a fiunk, már 11 hónapos. :)

Ha elment volna és kiderül a gond, nagyon nehéz lett volna vigasztalnom. Mást szerintem nem is nagyon tudsz, talán mondd neki, hogy legalább lusti kisemberke fog betalálni, ergo nem fog kelteni éjszaka 20-szor. :D Ez persze nem így van, de szerintem muszáj az ilyesmibe poént fűzni, hogy belenyugodjon.

2012. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A vitamin neve FER14, vény nélkül kapható:

[link]


Állítólag nem lehet mindin gyógyszertárban kapni, de megpróbáljuk mihamarabb beszerezni.

2012. febr. 14. 10:04
 6/12 Fanina ***** válasza:

Hát igen nehezebb valahogy a férfiak egójának ez az egész az én párom hajlandó lenne menni a vizsgálatra csak féltem mert ha kiderülne valami akkor ugy érzem lehet nem tudnám vigasztalni!!!De hát ha sikerül nekünk is vizsgálatok nélkül.Már nagyon szeretnénk!!!

A fer14röl már hallottam sok jót!!

2012. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, én is most olvasgattam utána, pozitív vélemények vannak róla. Az ára picit meglepett (12700 Ft/1 havi adag), de mindenképpen kipróbáljuk. Mi is abban bíztunk, hogy erre a vizsgálatra nem kerül sor, de amikor legutóbb megjött, ő mondta, hogy menjünk el, bár szentül meg volt győződve, hogy az ő "katonái" harcra készek. Valóban erős, egészséges, nemdohányzó ember, ezért is érte hideg zuhanyként az eredmény. Az este nagyon el volt kenődve, de most beszéltem vele és az volt az első kérdése, hogy megyünk-e ma a patikába, mert mihamarabb el akarja kezdeni a vitamin szedését. :)
2012. febr. 14. 12:13
 8/12 Fanina ***** válasza:
Na ez akkor nagyon jó,ha már el akarja kezdeni a harcot!!!Sok sikert!!!
2012. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, ajánlom, hogy próbáljátok ki a sima E vitamint, nem hittem el én sem, hogy ennyi elég, de tényleg.
2012. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fanina ***** válasza:

Kedves Utolsó!

én is azt adom most a páromnak akkor az is jó,nálatok bevált???

2012. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!