Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nejem szervezete ellenanyagot...

Nejem szervezete ellenanyagot termel a petesejt ellen, ezért nem esik teherbe. Öt lombikon vagyunk túl. Állítólag az IWIG segíthet. Mi ezaz IWIG?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Lombiknál az IVF és az ICSI-ről hallottam már, de az IWIG-ről nem.

Ha a petesejttel van gond, akkor nem hiszem, hogy saját petesejttel tudnátok babát :(

Donorpetesejt nem jöhet szóba?

2012. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

DR. Fülöp Vilmos csinálja ezt a kezelést.

Itt vmelyik hsz-ban írnak róla: [link]

Nekem is végigment egy ismerősöm rajta, ő többször elvetélt és a kezelések után (terhesen is kapta) megmaradt a baba.

2012. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos válaszolni nem tudok a kérdésre, de nekem felétek lenne kérdésem: hogyan derült ki, hogy ellenanyagot termel a nejed?

Sok sikert kívánok, vagy inkább nagy kalappal! Remélem mielőbb összejön, ennyi várakozás után!

2012. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek! Az ellenanyag termelés nem azt jelenti, hogy a petesejttel van gond. Ilyenkor ez teljes független és a donort is érintené. Másfelől, az ellenanyag termelés a hímivarsejtre vonatkozik. Az nem tud eljutni a petesejtig vagy a megtermékenyült petesejt nem tud eljutni a méhbe. Ilyenkor csak a lombik segít, tehát nem is értem ez miért lehet gond a lombiknál, mivel akkor befecskendezik a megtermékenyített embriót és azt nem érheti semmi ellenanyag.
2012. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!