Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is csinálnátok tesztet?

Így is csinálnátok tesztet?

Figyelt kérdés
Szülésem előtt rendes 28 naposak voltak a ciklusaim. 3 hónappal utána meg is jött, szép lassan vissza is rendeződött. 5 hós volt a gyerek amikor volt egy abortuszom (ennek 1 éve) azóta viszont össze vissza jön meg. Van hogy 28 napra, de van hogy 40re. Most járok a 38-ik napon, szurkál a hasam, olyan tágnak érzem magam alulról mint mensi alatt illetve fél óránként járok pisilni. Se hányinger, semmi nincs mint az első gyereknél. Nagyon ritkán vagyunk együtt a párommal, kb. havi egyszer, óvszerrel védekezünk bár csak a végén szokta feltenni. Tudom, az előváladék is tartalmazhat spermát, nem vagyok tini. Teszteljek megint? Már sok tesztet ellőttem, utána mindig megjött.
2012. febr. 14. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még várnék a helyedben, szerintem nem vagy terhes.
2012. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj még!
2012. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is várjál még 2-3 napot,ha nem jön meg akkor tesztelj.
2012. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem vagy terhes, de ha az abortuszod óta jön meg össze vissza akkor lehet hogy elmennék dokihoz hogy mitől lehet ez. Szerintem a 40. napig várj, ha akkor sem jön meg menj dokihoz. Szerintem kicsi az esélye a terhességnek, inkább valami más baj lehet.
2012. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindenképp elmegyek orvoshoz, csak kíváncsi voltam, ki mit tenne a helyemben.
2012. febr. 14. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az előváladékban nincs sperma te!
2012. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem ártana egy kicsit utána olvasnod, mielőtt hozzászólsz egy témához. Az előváladékban lehet életképes sperma, nem egy nő esett már így teherbe. Ajánlom szíves figyelmedbe a google-t.
2012. febr. 15. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!