Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy valaki azért nem...

Igaz, hogy valaki azért nem esik teherbe, mert nem megfelelő a leendő apa, és anya vércsoportja?

Figyelt kérdés
Most hallottam,hogy a vércsoport is befolyásolja a termékenyítést.Vannak összeférhetetlen vércsoportok,ebben az esetben nem lesz magzat.Igaz ez?
2012. febr. 14. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem igaz. Elviekben az én szüleim sem összeférhetőek és mégis itt vagyok. :-) 30/N
2012. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor valóban létezik ez?És milyen vércsoportok esetében van így?
2012. febr. 14. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy tudom, csak az RH+ ill. RH- esetében igaz ez. De már erre is van gyógyszeres megoldás.
2012. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem igaz.

A harmadik válaszoló pedig arra gondol, hogy RH negatív anyának anti-D-t kell kapnia a szülés után, ha RH pozitív a kisbaba, mert különben az ellenanyag, amit termel, lehetetlenné teszi a következő terhességet.

2012. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
szia.RH - a vércsoprtom,apukának RH pozitív.Miután szültem injekciót kaptam és simán összejött utána a következő baba is.
2012. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
utolsó vagyok.Nem az első babát gátolhatja hanem a következőt,ha nem kapja meg az anti D-t az ember,mivel az anya szervezete az első baba után kezd ellenanyagot termelni.
2012. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Twilight1980 ***** válasza:
52%
Utolsónak igaza van...:)Nálunk úgy van ez,hogy én 0-,apa 0+...Az első gyermek 8 hónap próba után sikerült,kaptam anti-D-t..:)Aztán még jött 2 gyermek..:)Mind 3 gyermek 0+ lett..A termékenységet nem befolyásolja a vércsoport..Szerintem..(Jah?Szüleimnél detto ugyanez a helyzet áll fenn..:)És itt vagyok)
2012. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 19:22-es válasszal egyébként mi a probléma? Ha az, hogy lemaradt a litánia, hogy a 2. terhesség létrejötténél jelent gondot, akkor elnézést... Nem tartottam szükségesnek a szószaporítást, arra gondolván, hogy ennyi információ alapján is be tudja "guglizni" az, akit érdekel...

pl.: [link]

2012. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerősömnél simán összejött a terhesség,évente esett teherbe a nő! A baj az volt,hogy állandóan elvetélt! Ha jól tudom a 8. vetélésnél jöttek rá,hogy a baba ereiben apa vére folyik,és ezért löki ki anya szervezete előbb vagy utóbb! De mivel erre rájöttek,és kezelve lett,így lett egy egészséges babájuk! :) Szóval nem teherbeesni nehéz,hanem a picit megtartani!
2012. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A google sajnos nem adott egyértelmű választ a sok információ közül!Először úgy próbáltam megkeresni.De köszi mindenkinek az infót!
2012. febr. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!