Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem rendszeres a menstruáci...

Ha nem rendszeres a menstruáció attól még lehet szedni peteérést serkentő gyógyszert?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk babát.Nagyon kétségbe vagyok esve most voltam tegnap orvosnál és azt mondta nincs peteérésem.sajnos a menstruációm sem rendszeres.Szerintetek mit tegyek?Lehet szedni vagy nem?
2011. dec. 1. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ELÖSZÖR vizsgáltasd ki magad, hogy MIÉRT nem rendszeres a mezeszed. Amig ezt nem tudod sem te, sem az orvosod, ADDIG honnan tudod, hogy MIT kellene szedned ahhoz, hogy teherbe eshess?

Ha csak úgy összevissza szedegetsz hormontartalmú szereket, akkor adott esetben éppen attól lehetsz akár véglegesen meddö.

2011. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 F.B.I. ***** válasza:
Tökéletesen igaza van az első válaszolónak. Keress fel egy szülész-nőgyógyászt, aki vagy meddőségi szakember, vagy endokrinológus, ugyanis ők azok, akik kifejezetten a rendszertelen menszesszel küzdő hölgyeket segítí anyává válni!
2011. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én kifejezetten endokrinológust ajánlanék, ő a hormondoki. Semmiképpen se kezdd el magadat kezelgetni, ezzel nem szabad játszani. Nem elég a peteérést kiváltani, egy csomó hormonnak kell jól működnie ahhoz, hogy teherbe is tudj esni, és meg is tudd tartani a babát.

2011. dec. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmnél ugyanez volt annak idején és a clostyl segítségével mára már 3 gyermeke van.

Ettől függetlenül jól mondták az előttem szólók,hogy kérjél egy alapos kivizsgálást mielőtt elkezded szedni,mert lehet önmagában kevés lesz a gyógyszer!

2011. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!