Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt pár nappal...

Peteérés előtt pár nappal kezdődő bő vizes folyás, mely azóta is tart.10 napom van még a nem vártig. Lehetséges a baba? Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
A ciklusaim kb. 30 naposak, az utolsó menstruáció január 27-én kezdődött, a számított ovu 12-én volt. Eddig nem volt ilyen, peteérés előtt volt egy vagy két nap vizes folyás, aztán tojásfehérjés nyák egy napig kb., aztán szárazság mensiig. Remélem baba, de nagyon jó lenne! :) Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 15. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlóképp vagyok én is. Nekem febr 24-én kellene megjönnie és vizes folyásom van már jóideje. Az én ovum olyan 7-10.közé volt tehető. Tegnap, a 22. napon a wc papír véres lett és azóta kicsit barnázom. Ez mensihez korai, nekem 31 naposak a ciklusaim és mensi előtt krémes szokott lenni a folyás. Nem tudom, mit gondoljak.
2012. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre az jó, hogy nem csak egyedül vagyok ilyen cipőben. Talán valaki segít nekünk. :)
2012. febr. 15. 17:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni, legalább tapasztalattal?
2012. febr. 16. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, magunkra maradtunk:))))
2012. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... :) Mizujs veled? Nekem tegnap kellett volna megjönnie... De nem jött, viszont már a előtte 2 nappal mindjárt megjön érzésem volt, meg többet kell pisilnem. Más tünet nincs... Tegnap még negatív volt a teszt. Reménykedem! :)
2012. febr. 27. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 24-én megjött...Neked drukkolok:))))
2012. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!