Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan próbáljátok nösszerakni...

Hogyan próbáljátok nösszerakni a babát?

Figyelt kérdés
Mit szedtek, milyen pózban csináljátok?
2012. febr. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Összerakni??!! Juj!!! Nekem a "babásodás" "babaprojekt" és egyéb kifejezésektől is megemelkedik a vérnyomásom, de ezek ehhez képest semmik....
2012. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek az elsővel. Normális házaspár egyszerűen szeretkezik,amikor ahhoz van kedvük. Nem szednek semmi vacakot,ami adalékanyagokat tartalmaz,mert az ártalmas a szervezetre. Akkor is,ha nem ezt mondják.

Nekünk 3 gyerekünk van. Amikor eldöntöttük,hogy jöhet a baba,abbahagytuk a védekezést. De nem görcsöltünk azon,hogy ebből most baba kell. Jöttek,amikor akartak.

2012. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mitől nem emelkedik meg a vérnyomásod?
2012. febr. 15. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Jaj,hát ez engem is meglepett.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, mi elsősorban szerelemből próbáljuk összerakni. Lehet hogy nem a legjobb megoldás, de egyenlőre nem számolgatunk,mérünk stb,csak együtt vagyunk, amikor jól esik,úgy hetente 3-4x,és olyan pózban ahogy épp megkívánjuk.

Szedek vitamint és pezsgőtablettákat iszom, de ezek előtte is voltak.


Ti?

2012. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2.-es

Mennyi idő múlva jött?

2012. febr. 15. 18:26
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi lassan egy éve próbálkozunk. Mi is szeretjük egymást, és szeretkezünk természetessen, de tény, hogy nem "porzásból" lesz a baba.

Sajnálom, ha kérdés felzaklat valakit!

2012. febr. 15. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
összerakni az építőkockát és a kirakót szokták.
2012. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az első alig egy hónap után, a második három hónappal később, a harmadikra félévet vártunk.
2012. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi mindketten vitamint szedünk, cickafark-palástfű teát iszok, és próbálunk peteérés körül többször együtt lenni.

Illetve elmentem dokihoz, de még folynak a vizsgálatok nem tudom mi lesz az eredmény.


Kedves 2. válaszoló, eszembe sincs téged megbántani, csak ezt annyiszor hallom hogy mi nem görcsöltünk rá és jött, és általába ezt olyanok mondják akinek már van gyereke, és/vagy, akinek könnyen (1 éven belül) összejött. Mi sem görcsöltünk rá az első fél évben, aztán azért kezdtem aggódni, és úgy tűnik nem ok nélkül. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy bizonyos idő után, szerintem mindenki kicsit rágörcsöl, és természetes, hogy próbál mindent megtenni hogy végre anyuka legyen.

2012. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi több mint fél évet vártunk a pozi tesztre abban a hónapban amikor sikerült a következőket csináltam:

két naponta egy 200 mg-os E vitamin, két naponta Gravida, heti kétszer AVIVA torna, ciklus első félében cickafark tea és ovu teszttel tüszőrepedés figyelése. Így elsőre összejött!!! Hajrááá!!!

2012. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!