Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megint minden remény...

Már megint minden remény elveszett? Nagyon félek, hogy ez most már mensi lesz. Nagyon várom a segítő válaszokat.

Figyelt kérdés

Itt a görbém:

[link]

Mára esett a hőm 0,2-t, de még semmi mensis érzésem nincs. A melleim nagyon fájnak már 1 hete. Eddig azt hittem, hogy talán reménykedhetek, de most már nem, ugye? Nagyon félek. Ja, tegnapra nem vártam, nem is jött még. Tesztelni nem merek, de már nem is érdemes, ugye? Légyszi segítsetek.

Köszi.


2009. jún. 4. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyan így vagyok:(

nekem a peteéréstől a 13 napon esett oda ahova neked azóta 2 nap telt el és nem merem még a hőmet sem mérni:(

Nem is tudom hogy vegyem ,mert az első clostibegytes hóm:(

de ne keseredj ez még nem sok esés nekem is ezt mondták,hogy ez semmi:(

nagyon szorítok magunknak:)

2009. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nagyon félek már Én is minden reggel megnézni a rohadt hőmérőt. Már 4 éve szeretnék babát. Nem tudom, mi lesz ebből. Nem is merek még tesztelni se.
2009. jún. 4. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

1. nem minden remény veszett el, legfeljebb az ehavi... (kicsit pozitívabb hozzáállás kelleni fog a sikerhez)

2. félni sem kell, bár tudom, hogy most nagyon rossz. (én ugyanígy voltam kb. egy hete, ráadásul én 14 nap késés után (reménykedés ezerrel, aztán meg csalódás. gondolhatod, hogy éreztem magam...)

3. én most kihagyom ezt a hónapot, meg a köv kettőt, nem mérek, nem aggódom, stb. állítólag egy kis lazítás sem árt a siker érdekében :))

4. nagyon drukkolok mindenkinek, aki babát szeretne, legyetek ügyesek és minél hamarabb babások (velem együtt), de leginkább boldogok! pl. mert van egy szuper párotok (legalábbis gondolom...) és ki tudja még mi mindenért! félni, aggódni, stb. TILOS!!


Hajrá!

2009. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!