Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észrevettétek, hogy a ronda...

Észrevettétek, hogy a ronda és kövér nők mindig hamarabb lesznek terhesek az első babájukkal?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az ismerőseim körében csupa olyan nőknek van már kisbabája akik vagy kövérek vagy csúnyák. A szép és vékony testalkatú ismerőseimnek pedig még nincs babája.

Mitől lehet ez, ti is tapasztaltátok már?


2012. febr. 15. 19:21
1 2 3 4 5
 1/45 Shai-Hulud ***** válasza:
65%
Mert azoknak biztosan senki sem akar gyereket csinálni! :-D
2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
20%
Mert tisztában vannak azzal, hogy nem nagyon találnának más pasit maguknak. Nemigen válogathatnak, mint egy szép nő. Úgyhogy minél előbb elköteleződnek, az első férfihoz, aki rájuk kacsint.
2012. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
73%
akkor nekem biztosan ezért nincs még gyerekem... :)
2012. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
12%
Mert nem mindenki akar leelleni, valakinek meg nincs más választása, hiszen kevés hozzá az agya és még adottságai sincsenek..
2012. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%

A kövér és csúnya nőknek kevesebb ideig kell ágytornát végezni, hogy teherbe essenek?

VAGY

A kövér és csúnya nők hamarabb esnek teherbe a kapcsolatuk kezdetétől számítva, mint a szép és vékonyak?


Melyik a kérdés?

2012. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Én nem érzem csúnyának és kövérnek sem nevezném magamat.2 gyerek után 58 kg vagyok és boldog .Szerintem inkább a saját életed tedd helyre és ne másokéval foglalkozz.
2012. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
44%
Igen, a sovány nők nehezebben esnek teherbe. Ezért divat a természeti népeknél a kövérség.
2012. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

Én ilyet nem tapasztaltam.. :)) De szerintem a szép nők sokszor nem is akarnak gyereket, csak 30 felett... Inkább magukkal foglalkoznának még és nem babáznának...

Bár az én ismerőseim közt sok vékony szép lány esett teherbe tiniként vagy még 20 év alatt...

2012. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
13%
Mert a ronda és kövér nők tudják, hogy nemigen van lehetőségük válogatni, ezért ha találnak egy pasit, igyekeznek minél előbb magukhoz láncolni.
2012. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
97%
Kérdésedből ítélve te nem vagy kövér és csúnya. Viszont igen sötét.
2012. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!