Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első 1. -2....

A terhesség első 1. -2. (esetleg 3. ) hetében nem látszik semmi elváltozás a hason? Mikortól látszik, h növekszik a has?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 00:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én az elején csak puffadtam de nagyon 12 héttől már kezdet látszódni.

2012. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
meddig puffadtál és milyen időközönként? v napokig v órákig? v folyamatosan?
2012. febr. 14. 01:15
 3/16 anonim ***** válasza:

a has növekedés sokat függ a kilóktól rajtad.


olyan 15-ik hétig szinte semmi nem látszik, de van akinek 20-ik héttöl.


én most 20 hetes vagyok, és most már látszódik, de volt akinek mondtam hogy jön a következö és meglepödött, pedig azért látszik már.

2012. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én hasamon semmi nem látszott ilyen korán, szerintem másén sem. Kb. a 8. héttől láttam magamon változást és a 10-12 héttől nem tudtam begombolni a nadrágom. De a tágabb környezetem (pl. boltban, utcán) csak bőven félidő után vették észre.
2012. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nagyon vékonyaknál is a puffadástól látszódhatvalami a 15hétig kb! teltebb-molett lányoknál pedig 20-25héten válik teljesen egyértelművé, hogy ez már nem csak jollakott pocak:) gondolj bele, az elején még nagyon kicsi a magzat, mitől látszódna?
2012. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8. héttől már le sem tudtam volna tagadni, és ez mindkét terhességemnél így volt. Nagyon feltűnően felpuffadt a hasam, de csak látványra, amúgy semmi bajom nincs, jól érzem magam. 12 hkm
2012. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok de még semmi nem látszik, pedig már úgy váááááááááááááárom! Kisfiamnál már ekkor rég látszott és elég nagy volt. Sokkal többnek tippeltek hétben a rokonok folyton. Most meg még semmi. Pedig a babó szép nagy mondták uh-n. Na ez van:)
2012. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem már a 6-8. héttől látszott, a mellemen is, a hasamon is. Ha a 3. héten azt érted, amikor 3 hete késik a menstruációd, az orvosilag már a 7. hét - nagyon ritka, de az én példám szerint nem lehetetlen, hogy már látszik.
2012. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. febr. 15. 11:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 17-20. környékén kezdett kerekedni már kicsit egyebefüggőbben (előtte csak az alhasam volt picit nagyobb). 58 kilóról indultam, a végére kb 70 voltam, a babó pedig 3800g-al született, uh a hasméret, hasnövekedés üteme teljesen független a későbbi méretektől :)
2012. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!