Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofordulhat olyan, hogy...

Elofordulhat olyan, hogy jelentosebb ho emelkedése ellenére teherbe sikerult esni?

Figyelt kérdés
Eddigi homèrozèseim soràn a luteàlis fàzisban 36.7-37 kozott ingadozott a hom.Ebben a honapban nem megy 36.4 folè.Nem tudom mièrt,mègis ugy èrzem ebben a honapban sikerult.Megtortènt màr valakivel hasonlo? Vagy hallottatok màr ilyen esetrol? Ha nem megy nagyon fel a homèrsèklet,kàr is remènykedni? Vagy vannak kivètelek?
2012. febr. 17. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudni kellene milyen a ciklusod, de ha nem ment fel a hő, akkor nagyon nagy valószínűséggel nem volt peteérésed ebben a hónapban, ez bizony néha előfordul egészséges nőkkel is.
2012. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A ciklusom elèg rendszertelen sajnos,de augusztusban vizsgàltak,akkor volt pè-em.30-40 nap kozott ingadozik a ciklusom.0lltalàban viszont megvan a 14-15 napos luteàlisom,akk mindig làtvànyosan magasabb a hom.Ebben a honapban 35.9 volt a legalacsonyabb,elotte 36.2 a legmagasabb.Azota (a 35.9) ota 36.4 minden reggel.A legalacsonyabb a cik. 16. napja volt,ma a 22. nap van.Nagyon szeretnènk babàt.Ebben a honapban se remènykedjek?:(
2012. febr. 17. 07:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam énis elöző hónapban.Nekem kitolódótt az 60. nap környékére.Úgyh figyeld a hődet rendesen és 2naponta legyetek együtt.Nem vezeted a görbéd?Belinkelhetnéd!Még valószínű nem volt peteérésed.
2012. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
60. nap volt peteèrès? Addig sem vèrzès (mensi) kozben sem semmi? Hàt,figyelem homet ezutàn is rendesen ahogy szoktam aztàn meglàtom...Addig szerelmeskedunk ezerrel:) hàtha mèg nem kèstunk le semmirol...
2012. febr. 17. 08:00
 5/6 anonim ***** válasza:
pontosan... és a 60.napra már feladtam és pont nem voltunk együtt. 4napon múllott az egész:(
2012. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmmmm....sajnàlom :( olyan idegtèpo ez a remènykedès minden honapban.Mindig eldontom,h màr a homèrozèst is befejezem mikor elegem kezd lenni.Ezen se gorcsoljek màr.Ha nem ugy alakul ahogy kell.Bàr mindig megvan a hoemelkedèsem,ami fenn is marad 14-15 napon keresztul,csak az elotte levo idotartam vàltozik elèg rendesen.Igy nehèz beloni a pè-t.De nem szabad feladni senkinek!:)
2012. febr. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!