Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden honapban pontosan...

Ha minden honapban pontosan menstrualok,akkor is elofordulhat az, hogy nincsen peteeresem?? Legyszives valaszoljatok! Lehet ez igy?

Figyelt kérdés
mert ugy hallottam hogy ha menstrual egy no akkor minden honapba van peteerese. koszi a valaszokat
2008. dec. 27. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos akkor sem biztos hogy van peteérés ha rendszeresen megjön!! Olykor ciszta is kialakulhat ha nem jön létre a peteérés! Babát szeretnétek? Voltál már dokinál?Ő megmondja hogy van-e Péd?
2008. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! A menstruáció megléte még nem zárja ki, hogy nincs peteérésed. Ha nincs ovuláció, akkor is van mensi, csak kevesebb. Ha biztosra akarsz menni, mérd a reggeli hődet, vezess róla görbét, és ha a ciklus 2. felében magasabb a hőmérsékleted, akkor valószínűleg megvolt az ovu. Nézheted a hüvelyi nyálkát is, pé körüli napokban tojásfehérjeszerű az állaga, hasi görcsökkel is jelzi, hogy közeleg az idő. Ha még ez sem győz meg, vegyél ovulációs tesztet, mert a teszttel 99%-ban bebizonyosodik, volt-e kilökődés. Ha még ezek a módszerek sem győznek meg, irány a doki, aki hormonvizsgálattal, ultrahanggal segít megállapítani, működik-e a dolog. Remélem tudtam segíteni.
2008. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,de kezdem azt hinni nincsen peteeresem,mar tobb honapja probalkozunk babaval es nem jott osze:( de csak lehet peteeresem mert van egy lanyom mar
2008. dec. 27. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos a fogamzásgátló is ilyenformában működtet, miszerint rendszeresen van mens., viszont peteérés nincs. nekem a 21. napon mértek hormonszintet - a progeszteron értékből kiderül volt e peteérés. hát én is kezdek ettől tartani, ezért nem sikerülhet teherbe esni. becsapós... néhány hónapja elhagytam a fogamz.g. gyógyszert, de talán még nem álltam helyre. ezt a hormonvizsgálatot (vérvétel) is olyan nehezen végezték el, mondván próbálkozzunk még egy félévig-évig. ne hagyd magad!
2008. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja, nekem pedig van már egy kisfiam... és mégis...

előző voltam

2008. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja nekem is van mar egy kislanyom es megis fel eve probalkozunk es semmi fele tole hogy nem mindig van peteeresem de a dokinal voltam vett kenet vizsgalatot mondta minden okes, es a honap feletol probalkozzunk mert akkor van peteeresem haaat nem tudom majd meglassuk...
2008. dec. 27. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha van peteérés, akkor van mensi is, vagyis: ha megérik a petesejt, jön a következő infó a szervezetnek, hogy megjöjjön 14-15 napon belül. Viszont! Az hogy megérik a petesejt még önmagában nem elég, meg is kell repedjen. Ha megért de nem repedt meg ott marad cisztaként, de ugyan úgy megjön.
2008. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt:)
2008. dec. 28. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!