Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vannak akiknek a 22....

Hányan vannak akiknek a 22. napon volt peteérése?

Figyelt kérdés

[link]


Én csak remélem, hogy volt és tovább emelkedik a hőm. Ha úgy volt akkor 17-én tesztelhetek elöször?


2009. jún. 4. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a 19 napon volt sokszor!még clostival is!ami nem jó mert átlag 12-16 nap közötti és ha ekkor jön ki a tüsző akkor bizonyára elöregedett és nemtud megtermékenyülni!menzi megjövetelekor kb 14nap és teljesen megérik a pete!nem létezik hogy neked 3 hétig érjen. nemtud kiszabadulni mert nem megfelelő nagyságú és mire az lessz akkoraa előregszik-.
2009. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszadó ez baromság! Az elöregedés akkor van, ha már kiszabadult és 24órán belül nem termékenyül meg! Én a 28-ik napon lettem terhes.
2009. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem általában 18. napon van, de mióta babát szeretnénk teljesen megborult a ciklusom, előző hónapban 24. napon volt (ovu teszttel, uh-gal is követtük) és sajna nem jött össze, ráadásul rövid a luteális szakaszom 10 nap volt. Ebbe hónapban előre jött a 21. napra (barátcserjével és málnalevéltea+palástfű kombival vagy csak úgy magától), de még mindig nem az igazi, most várok, 27. napon vagyok.

Azt olvastam a babatervezők oldalon, hogy min.10 napig kell fent maradjon a hőd tüszőrepi után, hogy az valóban meg is történjen.

2009. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a tüsző is elöregedhet benne a petével, akkor lesz ciszta belőle, ami később vagy felszívódik, vagy nem.
2009. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor alakul át cisztává, ha nem reped meg a tüsző. De akkor nincs tüszőrepedés. Tehát, ha van repedés, akkor mindegy, hogy 16-ik, vagy 21-ik napon reped nem öregszik el addig. Az baj, ha a lutális szakasz rövid, mert nem tud beágyazodni. De, ha valakinek 21-ik nap van tüszőrepedés és 14nap a lutális, akkor 35nap a ciklus. Ebből is simán lehet baba.
2009. jún. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 22-dik napon volt, jovohetre nem varom. Tavaly meg a 27 nap korul es megis megfogant a baba.
2009. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:06-os vagyok, Eszembe jutott meg valami. Nagyn sok nonel elofordul, hogy koran van peteeres de valami miatt nem reped meg a tuszo es a szervezet kesobb a cilus soran probalkozik meg egy peteeressel. Nallam is ez tortent. 12-dik napon eros volt az ovutesztem de tobb mint valoszinu nem repedt meg a tuszo. Igy 22-en produkaltam meg egy pozitiv ovu tesztet. Ha az elsotol szamolnam a mensimet akkor kedden (Juni 2) mar meg kellett volna jonnie. De semmi. Igy a masodiktol szamolom es jovohetre nem varom.
2009. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos azóta csak 1 tizedet emelkedett a hőm.
2009. jún. 5. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!