Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek az ovuteszt tesztcsíkj...

Akiknek az ovuteszt tesztcsíkja halványabb volt, mint a kontroll csík, azoknak azért volt peteérése?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hiába volt világosabb, de a többi napnál sötétebb volt. És tényleg aznap volt is a peteérésük. Ez vagy a hőmérsékletből vagy babából igazolódott gondolom.
2009. szept. 9. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor van tüszőrepedés, ha a csik erősebb, de legalább olyan erős, mint a kontrollcsik. Teljesen mindegy, hogy az elöző napoknál erősebb. Az nem számít. A kontrollcsiknál kell erősebbnek lennie.
2009. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha nekem szombaton majdnem olyan erős volt, után következő napokon pedig elkezdett halványodni, (tegnap már alig látszott), akkor most végül is mi van? Nem is volt peteérésem?
2009. szept. 9. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Huu hát nem tudom, de ugyanolyan erősnek kell minimum lennie. Nem lehet, hogy ugyanolyan erős volt, csak rosszul látod? Nem tudsz képet felrakni róla?
2009. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez volt a helyzet, hogy a legerősebb napon sem volt erősebb vagy ugyanolyan a controll csíknál....én úgy értelmezem, hogy nincs peteérésem. Nem is jött össze még a baba :-(

Én barátcserjét kezdtem el szedni.

2009. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is jó!!! Mármint, ha majdnem ugyanolyan erős! Vagyis ezt onnan tudod, hogy várnád, hogy hátha lesz még egy kicsit erősebb, aztán köv nap már negatív egyértelműen...

Ezt én pozinak kezeltem, és sikerült abban a hónapban a baba!!

Azért, mire a pisiben kiválasztódik az LH, akkor a vérben már jóval több van!

Úgyhogy szerintem, már volt PÉ-ed!

2009. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. szept. 10. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!