Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt most nem értem. A CLEARBLU...

Ezt most nem értem. A CLEARBLUE digitális tesztről kérdeznék. Segítenél?

Figyelt kérdés

azt írja ugye hogy a fogamzástól eltelt hetek száma

jövőhétre nem várom, ha sikerült a fogamzás kiirja hogy terhes vagyok? vagy nem?.

hogy van ez most?.

ha nincs hcg még a szervezetemben akkor azt írja ki hogy

no pregnant?

vagy ez azt is érzékeli hogy megfogant a baba?


2012. febr. 17. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj a teszteléssel mert azért feleslegesen na csináld meg.

[link]

ezt olvasd el itt fel van tüntetve hogy ha hány nappal a nemvárt előtt csinálod mennyire pontos eredményt ad!

Pontosan mikorra nem várod?

szurkolok hogy baba legyen!

érzel valamit hogy tesztelni akarsz már ilyen korán?

2012. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia, köszi a választ, elolvasom a linket.

22-24 körülre nem várnám,

még csak pár nap telt el peteérés óta, elég sokat voltunk együtt hogy sikerüljön a baba, meg előtte való napokban is.

tünetem,?..

nem tudom hogy beképzelem-e: annyi hogy a mellem olyan mintha húznák lefelé, meg enyhén görcsölget a hasam

ennyi igazából

de sajnos úgy érzem nem sikerült a baba


már van egy 2 éves tündéri lányom, ő elsőre megfogant, vele már menszi előtt egy héttel bő folyásom volt, folyamatosan görcsölt a hasam éreztem hogy baba van.

de most, nem hinném..szóval nem érzem magam terhesnek..

2012. febr. 17. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy melyen fajta digitalis teszted van, az mai csak azt irja ki, hogy "pregnant" vagy kiirja a hetek szamat is alatta, hogy "1 week", "2 weeks"...

Mindket esetben a fogantatastol el kell telnie minimum 9-10 napnak. Elotte azt fogja kiirni, hogy "Not pregnant", hacsak nem no valami nagy iramba a hcg-d (pl.ikrek eseten). Mert a fogantatas utan beletelik par napba amig a megtermekenyitett pete eljut a mehbe es beagyazodik. Beagyazodas utan elkezdi temelni a hcg-t. Mikor a hcg hormon elert egy biznyos szintet (a fogantatastol kb. a 10-dik napon) a teszt mar erzekelheti. En a helyedben varnek legalabb 11-12 napot ha tudod kb. a fogantatas idoszakat.

Ha az a fajta teszt van meg neked amin a hetek is megjelennek akkor:

A fonatatas utan a 10-11-dik napon azt irja ki, hogy: "1 week pregnant" aminel valojaban kicsivel tobb mint 3 hetes terhes vagy.

Ha megvarod a memvart napjat es utanna tesztelsz akkor azt fogja kiirni, hogy "2 weeks pregnan" ami azt jelenti, hogy 4 hetes terhes vagy.

Nem kell akkor sem megijedni, ha kevesebb hetet mutat mint amire szamitasz mert mindenkinek mas utemben termelodik a hcg-je es lehet kesobb vagy hamarabb fogant a baba ha tobbszor voltatok egyut. Nem minden halad a nagykonyv szerint. :) A lenyeg, hogy kiirja, hogy "pregnant". Ha tul koran tesztelsz lehetsz babas de akkor sem fogja erzekelni. Varj szerintem legalabb 10-11 napot az egyutlet utan vagy akkor tesztelj ha kimaradt a mensid.

2012. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen a kimerítő választ.

nincs még tesztem csak állandóan dicsérik ezt a digitális tesztet azért kérdeztem, de nem fogom megvenni azt hiszem mert elég drága, és ha jól olvastam a clearblue vagy 25,vagy 50 es érzékenységű

bár igaz ami igaz, a lányommal is ezzel a fajtával teszteltem a nemvárt előtti napon ha jól emlékszem és borzasztó halvány, de pozitív lett :)

akkor várok, egyebet nem tehetek,


akkor esetleg veszek egy 10 es érzékenységűt, és a nemvárt előtti napon tuti tesztelek úgy sem bírok várni tovább :)

2012. febr. 17. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok én 20. ra nem várom de én leghamarabb 21. én fogok tesztelni!

nekem 25-ös erősségi romed tesztem van a kazettás!

egyébként én ezt a digitális tesztet nem venném egy az az ára miatt sem másrészt pedig azért mert 24 órán belül eltűnik rola hogy terhes vagy és aztán ki is dobhatod!én meg szeretném meg tartani emlékbe a szép kétcsíkos tesztemet :)

2012. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szió,

vegyél egy ROMED tesztet, sokkal egyszerűbb :)

Az tuttira megmondja az eredményt.

Tapasztalat...

2012. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem tudom ki jár erre, de a pozitív lett a tesztem 24-e reggel

4 hetes vagyok már :)

2012. márc. 1. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívből gratula!
2012. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
júúj de jó!! gratulálok!:)) képzeld én sem éreztem, és csak egy gondolat miatt megcsináltam a tesztet, de nem számítottam komolyan semmire, mert előtte jópár nappal negativ volt (túl korán teszteltem). egy perc sem telt el és megjelent a második csík, nem hittem el!! párommal együtt sírtunk örömünkben :D gratulálok mégegyszer!!
2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek és én is szívből gratulálok aki babát vár és ,és kitartás és erőt aki csak most készül babaprojektre :))
2012. márc. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!