Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második alkalommal gyanús a...

Második alkalommal gyanús a menzeszem.2-3 napos késéssel megjön, de inkább barnázás; baba vagy beképzelés?

Figyelt kérdés
Tanácsotokat kérem: 3 hónapot szüneteltettem a bogyót. Aztán amikor elkezdtem volna 4 napot késett, első nap erős vérzésem volt, utána 2 napig tartott csak, de az már gyenge volt. Azóta folyamatos fáratság, állandóan aludnék,hangulatváltozások, borzalmasan éhes vagyok, és kisebb hasszurkálásom is van. De nem fáj a mellem, folyásom sem több, mint eddig. A mostani mensim is késett 2 napot, de ez már csak barna pecsételés... Lehet baba, vagy csak beképzelem?

2012. febr. 17. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egyet. Lehet terhesség is.
2012. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, h egy hónapja szedek gyógyszert is. Ezért gyanús a késés, hiszen azzal pontonak kellene lennie.
2012. febr. 17. 19:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet?Nem "horribilis" összeg,és-talán-megnyugtat az eredmény(vagy legalább bizonyosságot szerzel).
2012. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj el orvoshoz, simán lehet pl. méhen kívüli terhesség, arra jellemző, hogy megjön a menszesz. Eddig miért nem mentél orvoshoz?
2012. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddig a bogyó mellékhatásának gondoltam be a dolgot. De így h késett...most kellene betegnek lennem, de csak ilyen rózsaszínes-barnás van... holnap csinálok egy tesztet... köszönöm!
2012. febr. 17. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
holnap teszt, hétfőn orvos.
2012. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény?
2012. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már rendesen vérzek is. Holnap reggel tudok csak tesztet csinálni, mert ma veszem meg. De írok az eredményrõl!
2012. febr. 18. 10:09
 9/12 A kérdező kommentje:
Teszteltem, - lett ...
2012. febr. 19. 09:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom...szinte 100%,hogy nincs baba.
2012. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!