Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődik a beágyazódás?...

Mikor kezdődik a beágyazódás? Ha van beágyazódási "vérzés" az hány napig tart?

Figyelt kérdés
Kb. 5-re nem várom, a ciklus.hu-szerint 7-8. Napok óta barnázgatok, de most véres volt a papír. Lehet, hogy hamarabb jön meg? Vagy mi történik?? (a hőm ma volt a legmagasabb: 37,0)
2012. febr. 2. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Van görbéd?
2012. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


A múltkor többen megjegyezték, hogy szép görbe, de már nem tudom, mit gondoljak.

2012. febr. 2. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem visszatekintve volt ilyen beágyazódási "vérzésem", 5 nappal az esedékes menstruáció előtt (vsz. hamarabb fogant, a 12 hetes és 18 hetes uh-n is, meg a 25 hetes 4D-n is ez derült ki). De ez annyit tett, hogy volt egy barna folt a bugyimon, és ennyi. Kicsit meg is lepődtem, akkor még elképzelni nem tudtam, mitől van. A beágyazódás egyébként a megtermékenyítés után egy olyan 10-12 nap.
2012. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 3 napig barnáztam.
2012. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Szerintem csak a 17. ciklusnapon volt ovulációd. A ciklus.hu rossz helyre húzta. akkor viszont lehet beágyszódási vérzés is. Az biztos, hogy szép görbe. drukkolok!

2012. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, azt tudom, hogy rosszul húzta be. Bizakodom. Gyakran járok ki a mosdóba, figyelem a változásokat magamon. Vérzést azóta, mint amikor írtam, nem tapasztalok, most újra barna. Kíváncsian várom a holnapi hőmérésem eredményét. Szerintetek mikor lenne érdemes tesztelni?
2012. febr. 2. 18:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, mostmár teljesen összezavarodtam! A reggeli hőm visszaesett 36,6-ra a digi hőmérő szerint, az analóg viszont 37,1-et mutatott. Most melyik mond igazat? A görbét a digivel mért eredmények alapján vezettem, de az utóbbi 3-4 napban ellenőrzésképpen mértem analóggal is, ami szinte ugyanannyi volt, vagy egy hangyányit több. :( Szerintetek??
2012. febr. 3. 09:15
 8/10 anonim ***** válasza:
A digitális eredményét vedd figyelembe, ha végig azzal mérted.
2012. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor ez a hónap sajnos eldőlni látszik. :(((
2012. febr. 3. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De kezdődik új!!!! Fel a fejjel, és mihamarabbi babásodást Nektek! :)
2012. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!