Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu val0 kapcsolatos...

Ciklus.hu val0 kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

lszámoltam magam nem 28 napos ciklusom van hanem 32 napos beállitottam mára megjött bejelöltem viszont nemm adja ki az ovulácios időpontot mikorra várhato : Mit csinaljak?

töröljem magam és kezdjem ujra?


2012. febr. 18. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam, azt akkor irja ki, ha van pár hónapod már vezetve előtte, és akkor is csak a hónap közepén, pár nappal PÉ előtt.
2012. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem már egész évre előre beírta.

Nem kell elölről kezdened, a beállítások fülön bármikor módosíthatod a ciklushosszt is, és megadhatod milyen hosszú a luteális fázisod. Lehet, hogy azt hiányolja. Viszont ha már van két-három ciklus rögzítve, akkor mindegy hány naposnak írtad az átlagciklusodat, a rögzített ciklusokból számol ki mindent.

2012. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!