Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki használt-e már PG/53as...

Valaki használt-e már PG/53as ovulácios mikoszkopot? Számomra annyira nem egyértelmű, sem nyálból, sem cervix váladékból. Az én eredményem egyik képre sem hasonlit.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat:én is kaptam ilyen kütyüt,de annyira nem egyértelmű a rajzolat és egymás után,ha 5x megcsinálod,annyiszor mást fogsz látni benne...
2009. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt. Egy nagy kalap .... -t ér. Használj inkább ovu tesztet.
2009. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nyálból és cervix mintából is megcsináltam vagy 15 szőr mindig más néha úgy látam páfránylevél szerű ami peteérést jelent néha meg sok kis kört ami azt jelenti hogy nincs peteérés.A patikus hölgy azt monta ez nagyon egyszerű és megbízható ("vagy mégsem") bármikor hazsnálható. "azt hittem jo vásárt csináltam."de csak kidoptam 2500 ft-ot
2009. jún. 4. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Türelem kell hozzá. Én is jó néhány napig nézegettem, és rá kellett jönnöm milyen messzire tartsam a szememtől, milyen távolságra a fényforrástól, és egyszercsak megjelentek a páfrányocskák. A termékeny napok előttti és utáni napon lehetnek vegyesen köröcskék és páfrányok. Én mindig reggeli nyálból nézem, mielőtt ittam, ettem volna.És jó sok mintát kell rátenni, nem elég csak egy kicsit rákenni az ujjaddal. Néha hajszárítóval szárítom, mert nem győzöm kivárni az eredményt.

Szerintem ne add fel, próbálkozz.

2009. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos nem jött be. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap buborékos, és így tovább... Volt, hogy menzesz alatt kíváncsiságból megnéztem, akkor is páfrányos volt. Sokan azt írják, hogy az ovu teszt sokkal megbízhatóbb!
2009. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!