Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a ciklusom...

Lehetséges hogy a ciklusom 25-26. napján van peteérésem?

Figyelt kérdés
A párommal babát tervezünk, de pár hónapja nem jön össze. A ciklusaim 28-30 naposak. Sajnos hüvelygombára hajlamos vagyok, mostanában minden hónapban a ciklusom 24-25-26. napja körül elkezdek viszketni. De ugyanekkor tojásfehérjés méhnyakváladékom van, és picit rózsaszines. Lehetséges, hogy ekkor lenne peteérésem? Ez annyira későnek tűnik, hiszen ahogy elhasználok egy hüvelykupot a viszketésre, már meg is jön. Sokat tanulmányoztam ezt, és mindenki azt tapasztalta, hogy vagy félidőben, vagy előbb, talán kicsit később, de hogy ennyire későn az lehetséges?

2012. febr. 18. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt ilyen későn (legalábbis, amiről tudok), és mindkettőből baba lett. Az egyik már 3,5 éves, a kicsi 15 hónapos.
2012. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked! :))

És ez nem baj? mert láttam, hogy írták páran, ha túl késői a pé, akkor nem tud beágyazódni rendesen, és, hogy rendellenes. A barátcserje kapszulát ajánlják ilyenkor, vagy palástfű teát. Te mit gondolsz erről?

2012. febr. 18. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Olyan nincs hogy abból a petesejtből baba legyen ami a menszi elött 2-3 nappal szabadul ki a tüszőből.Azért mert még eltart kábé 1 hétig vagy talán még tovább amég a méh falán lévő nyálkahártyába beágyazódik.Ha a menszivel ez a nyálkahártya távozik akkor a megtermékenyített petesejt nem lesz ahol megtapadjon.Következő 2 hétre van szükség hogy újra legyen a méh falán az a nyálkahártya.

Ha a ciklusod 25-26.napján lenne az ovud,akkor a menszid rá 14 napra kellene jelentkezzen.Ebben az esetben már maradhatsz terhes.

Szerintem az a fertőzés miatt van az a viszketés és folyás.Párodtól is kaphatod.

2012. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval mindenképp a ciklusom közepén kell lennie a peteérésnek. Olvastam a barátcserjéről, erre ihatok/szedhetek, ha azt szeretném, hogy rendeződjön a ciklusom és vele együtt a peteérésem?
2012. febr. 19. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell hogy pont a közepén legyen de kell 14 nap ún. luteális fázis a PÉ után. enélkül nem igen megy. Nekem 36 napos a ciklusom és 22. nap körül van PÉ-m és akkor ma megtermékenyül van 14 nap hogy beágyazódjon. nekem így van már eddig 2 gyerekem. de ha a ciklus vége előtt 2 nappal lenne PPÉ akkor nincs luteális fázis amikor beágyazódhatna, amíg eljut a méhbe az csak maga 1 hét........
2012. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem,köszönöm a válaszokat. Ezen segíthetne esetleg a baratcserje,vagy a cickafarkfű-palastfű kombináció?
2012. febr. 19. 20:34
 7/7 Manka68 ***** válasza:
Szerintem ha rendszeres 28 napos a ciklusod, a peteérésed jó eséllyel rendben van. Inkább menj dokihoz a viszketés miatt, fertőzésnek tűnik nekem is. A teák ezen nem segítenek, és egy rendszeres ciklust lehet hogy inkább felborít csak. Először vizsgáltasd ki magad, hogy miért nem jön a baba, és csak akkor igyál ilyen teákat, ha olyan probléma van, amin ezek segíthetnek.
2012. febr. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!