Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszeres a ciklusom...

Ha rendszeres a ciklusom akkor miért nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Akárhányszor vizsgál a dokim uh-n soha nem lát érésben lévő tüszőt.Még clostyval sem.
2011. okt. 9. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mit mondott erre a dokid????


Előfordulhat hogy rosszkor nézi!

Komolyan, nem vagyunk mind egyformák.

Pl. amikor a kisfiamat terveztük a párommal, mindig akkor voltunk együtt amikor ELVILEG peteérésemnek kellett lennie. Hát hiába próbálkoztunk csak nem jött össze. Aztán egyszer úgy jött ki a lépés hogy épp menzeszem utáni napon estünk egymásnak, és utána se. Sokat dolgoztunk stb., bele is fáradtunk a babaprojekt sikertelenségébe.

És láss csodát, megfogant akkor a kisfiam.

Hiába számították a fogantatást arra amire naptár szerint kellett volna, én váltig állítottam a dokinak is és a védőnőnek hogy lehetetlen, nem is voltunk akkor együtt.


Szóval ne add fel!

2011. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hőgörbét csinálsz? Az is szépen le tudja ám vezetni. Volt már endokrinológiai vizsgálatod? Nincs véletlenül inzulin rezisztenciád, prolactinomád, pajzsmirigy problémád, esetleg más hormonzavarod?
2011. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is csak azt tudom mondani, hogy csinálj hőgörbét. Az a legtutibb. Nekem mikor a doki nézte egyik ciklusomban, azt mondta, hogy nincs peteérésem és még csak jele sincs annak, hogy abban a ciklusban lesz. De ne aggódjak, ez nem azt jelenti, hogy soha nincs, csak éppen ebben a ciklusban nem lesz. Na hadd ne mondjam, pont abban a ciklusban fogant meg a lányom abból a nem létező érett petéből aki már 19 hónapos. Én mindig görbéztem és mindig tudtam hogy mi a helyzet. Akkor is tudtam, hogy volt pé-m de nem akartam a dokival vitatkozni.
2011. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,hasonló cipőben járunk!Nekem szoptatás után sem lett pé.-m annak ellenére,hogy pontosa ciklusaim voltak már szülés után 6héttel.Éreztem,hogy hiába vérzek nincsenek középidős tüneteim tehát valami nem ok illetve nem jött a kis tesó.Akkor mentem dokihoz.Voltam vérvételen ahol kiderült az értékeim jók (prolaktin,pajzsm.,stb) de az uh-on látszott,hogy csak minimális tüszőérésem van (2-3mm) félidőben is.Akkor kaptam closty-t az visszahozta a peteérésemet.2hónapig szedtem,ebben a hónapban pedig már anélkül is volt szép nagy tüszőm.szerintem kérjél egy vérvételt,hátha nálad valamelyik érték magas illetve gyógynövények is nagyon jók peteérés serkentésére.sok sikert!
2011. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos inzulinrezisztenciám van.Merkformint szedek rá 4 hónapja.Lehet hogy ezért nincs peteérésem?
2011. okt. 10. 17:22
 6/11 A kérdező kommentje:
és a ciklus 11. napján nézte.26-27 naposak a ciklusaim.
2011. okt. 10. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is IR-em van, de nem gyógyszerezek, hanem szigorú diétán vagyok és mozognom kell és nekem van pé-m. Viszont kb 10 nappal hosszabbak a cciklusaim, mint a tiéd.
2011. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mennyi szénhidrátot eszel?Gyógyszer nélkül is kezelhető az ÍR?
2011. okt. 10. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem számolom a szénhidrátot, hanem amíg fgyok, addig 1600 kalóriát kell ennem és ideális súly után 2000-ret kell magamhoz venni naponta. Persze kikötés, volt, h az étkezésem nagy részét zöldségek, gyümölcsök, és húsfélék valamint alacsony zsírtartalmú tejtermékek tegyék ki és ha lehet, akkor diabos édességet eszem. Minden kajámat mérnem kell és számolni a kalóriatartalmát. Ha netántán egy szelet lekváros kenyeret szeretnék enni, akkor azt is le kell mérnem, h mennyi margarint teszek rá és mennyi lekvárt. A kenyeret azért nem mérem, mert olyat veszek, amin fel van tüntetve és azt is fagyasztom, mert hetekig tart egy félkilós csomag.

Tudtam a gyógyszeres formáról is, de nekem amúgyis fogynom kellett, így az orvos mondta, h ezzel többet érek el.

2011. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és nekem a kövérség okozott IR-t, minden esetre a doki szerint, ha erre a metódusra ráállok és fogyok is, akkor probléma nem lehet.

Nem tudom, h te milyen súlyú vagy, lehet, h neked más eredetű, azért kell gyógyszer.

2011. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!