Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlen voltam? 2 hete...

Felelőtlen voltam? 2 hete volt egy missed ab-om, és már 10 nap múlva szexeltünk, először gumival, aztán anélkül, tegnap előtt pedig egyáltalán nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
Mi bajom lehetne, miért mondják, hogy missed ab után hetekig nem lehet szertkezni? Én nem érzek semmit, és (gondolom) fertőzés sem lett belőle, mert azt látnám vagy érezném. De terhes mindenestre nem lehetek, ugye??
2009. jún. 4. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia..


Bevallom én detto ugyanigy vagyok mint te..

Szoval en is 10 napot vàrtam de mi finoman szeretkeztûnk gumi nélkûl és nem élvezett belém. Viszont én csak 2 napig véreztem.. Szerintem aki tovàbb vérzik annak mindenféle képpen vàrnia kell.. Bàr lehet hogy én is kissé elszurtam de nem birtuk ki bàr szinte alig rakta be.. Na mindegy en is kivàncsi vagyok a vàlaszokra..

2009. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a méh és az egész 'belső berendezés' nagy fertőzésveszélynek van kitéve, hisz gyakorlatilag 'nyitva' van minden. Ez az egyik ok, amiért érdemes várni. Teherbe is eshetsz akár, attól függően, a méhed készen áll-e rá újra. Ekkor, bár egyáltalán nem törvényszerű, de nagyobb az esély egy újabb vetélésre, hisz ennyi idő alatt nem tud a méh regenerálódni teljesen. Védekezzetek még. A fertőzést pl. nem veszed észre egyből.
2009. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a műtét után 2 héttel szexeltünk, azt mondta a doki, hogy ha már nem vérzek, akkor lehet!

Mi sem gumiztunk, csak megszakítottuk... 1%, hogy terherbeess ilyen korán vagy még annyi sem. Ne aggódj. De gumizzatok a biztonság kedvéért.

2009. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én sem véreztem már egyáltalán! Csak most nagyon félek, hogy a felelőtlenségünk miatt valami nagy bajt csináltam, és nem lehet gyerekünk később! Ugye ez nem lehetséges?? Vagy igen??
2009. jún. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!