Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal szexeltünk és...

A barátommal szexeltünk és védekeztünk óvszerrel. "elment" de nem bennem de én láttam a kezén fehér váladékot. ő azt mondja h tőlem származik. Megnéztük a gumit és az is teljesen ép volt. A menszeszem mégis késik 1 hete. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

nagyon sokat idegeskedtem az eset óta.mert én még csak 16 vagyok a barátom pedig 17.

De igazából a mensim is még rendszertelen volt már többször is h kimaradt meg hogy késet 2 hetet.

Nagyon izgulok előre is köszi a válaszokat


2010. aug. 6. 18:30
 1/6 anonim válasza:

gyógyszertárba 800 ft egy olcsóbb teszt,vegyél kettőt

nyugi nem kell idegeskedni.elöbb nézd meg a tesztet

17/L :)

2010. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálj egy tesztet!

2010. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ha úgy volt ahogy írtad, akkor nem lehetsz terhes. Szinte biztos, hogy csak a rendszertelenség az oka. Az én párom is rendezett ilyen miatt néhány cirkuszt - feleslegesen (még régebben).

Szerintem is a patika a "végső megoldás".

2010. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

vagy egy nőgyógyász, ha már sexuális életet élsz...

16 évesen nem zavar téged, hogy így-úgy jön meg a mensid? hol késik hol nem?

ezek csak kérdések, remélem nem bántásnak veszed de én elmennék egy nőgyógyászhoz.

2010. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen elképzelhető, hogy tőled származik a fehér váladék. Nagy izgalom esetén a női mirigyek is termelnek ilyet. Ha az óvszer ép volt, kicsi az esélyed a teherbeesésre. A késés oka a stressz és az amúgy is rendszertelen mensid lesz (aminek egyébként nagyon komolyan utána kellene nézned! Nem játék!)
2010. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Drogériában (pl. Rossmann) olcsóbban tudsz tesztet venni. Az eset után két héttel már biztos eredményt kell, hogy kapj! Reggeli vizeletből nézd meg!
2010. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!