Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet rögtön menzi után...

Lehet rögtön menzi után peteérés? (1-2 nappal)

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég ritka. csak akkor haa ciklusod kb 20 napos..
2009. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általába 26 naposak.
2009. jún. 5. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ritka esetben még mensi alatt is épp ma olvastam.

De honnan tudod hogy neked akkor volt?Nincs görbéd?Hátha kicsit több infóbol többet ki tudunk bogozni.

2009. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,csak már a harmadik nap volt hányingerem reggel munkába menet a buszon(ami eddig még még nem volt,3 és fél éve járok busszal),és "ha" terhes lennék,kiszámoltam,hogy menzi után 1-2 napra jön ki.Pont együtt is voltunk.Kíváncsi voltam hogy lehetséges-e!?
2009. jún. 5. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg bármikor lehetséges a fogantatás,de gyakorlatilag mensi előtt és után 7 nappal nemigen sikerül.
2009. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam,hátha.Amugy a ciklus.hu szerint kiírt időben is együtt voltunk,bármi lehet belőle... :) Akár baba is! :D
2009. jún. 5. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Peteérés tulajdonképpen bármikor lehet. Spontán is van. Ill. előfordul. Van aki azért nem esik sokáig teherbe mert mindig a ciklus közepére összpontosít és közben a ciklusa elekén van a pé. De ettől még lehet normál hosszú a ciklusa.

Nekem is 26 naposak a ciklusaim és a múlt hónapban a mensim 5 napján sikerült. Nekem 2-3 napos a vérzésem, szóval együtt voltunk. Spontán, nem számolgatva mint általában középidőben(évek óta nem jön a baba ezért a középidőm időzítve van).

Szóval sikerült. Sajnos a baba nem maradt meg, de a válasz azt hiszem adva van. Lehetséges. Nekem az 5. napra ha rászámoltam egy hetet volt barnázásom(bár ez pont a pé idejére esett, illetve pár nappal későbbre, de a hőm már rég magasan járt). Sajnos leesett a hőm és a doki figyelmen kívül hagyott így elvesztettük.:(

Nagyon sok sikert Neked.

2009. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,szorítok hogy hamar összejöjjön a baba!Nekem még van kb 5 nap a nemvárig.Az még elég sok idő,majd kiderül!
2009. jún. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!