Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?

Mit gondoltok a görbémről?

Figyelt kérdés

Lehet baba szerintetek?? A tegnapi és mai tesztemen mintha lenne egy nagyon-nagyon halvány 2. csík, de nem tudom eldönteni, hogy szürke, vagy rózsaszín.. :(


[link]


2012. febr. 19. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nem jo a link.
2012. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

(Én megnyitottam a linket)


Szerintem esélyes. Ha a beágyazódási vérzés volt az a vérfolt, akkor nem is csoda, hogy halvány a teszt, mert 2-3 nap szokott kelleni elegendő HCG-hez. Holnap reggel első pisiből csinálj megint, elvileg erősödni fog, ha baba van.


Hajrá!

2012. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet baba. Elég magas a hőd. Hol méred?
2012. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hűű, de gyorsan válaszoltatok, köszönöm! :)

Nyelv alatt, és arra is próbálok figyelni a második felétől, hogy kb. ugyan akkor mérjem.

Alig várom a reggelt, hogy újra tesztelhessek.. :) Lehet, hogy nem is akkor volt a pé-ém, amikor behúzta a progi..

2012. febr. 19. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy picivel lehetett később is az ovu, de egész pontosan ezt senki nem tudja. :o)

Az út pedig 7-12 nap között van, tehát minden stimmel ilyen szempontból.

2012. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont akkor volt, mikor a gép behúzta, de ha nyelv alatt méred, akkor le kell vonni 0,5C és akkor kapjuk meg a megfelelőt. Vagy levontál belőlle? és így írtad be a 37C? Akkor jó, és igen, baba lesz, de ha nem vontál le, akkor viszont szerintem nem lehet baba, mert 36.5C az kevés lenne.
2012. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3+6!


Az, hogy van-e baba, nem attól függ, hogy "milyen magas" a hője valakinek. Nem tudom, honnan jön ez az ötlet, már más kérdéseknél is olvastam, de butaság. Az alaphő és a megemelkedett hő közötti reláció a lényeg.

Pl. akinek az alaphője 36,0 az lehet terhes 36,5-el, akinek meg 36,4 az alaphője, az 36,5-el nem igazán lehet terhes csak magasabbal.

ovulációkor 2-3 tized fokot emelkedik a hő, ez a ciklus végéig magasan marad, ha van baba, ha nincs (ami mellesleg a görbéből nem is látszik ilyenkor!) A döntő, hogy ha nem jön meg, és magasan marad a hő az ovu után 18 napon át, akkor valószínűleg baba van. Viszont eddigre általában már mindenki túl van a teszten, mert a 18 nap, az több, mint amennyi ovu és a lehetséges menstruáció között eltelik.

2012. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ovuteszted végig negativ.Meg hát vérzel is....

Nem vagy terhes.

2012. febr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Így alakult a mai:


[link]


Csináltam tesztet, de nem erősödött sajnos, holnap kipróbálok valami más fajtát, hátha.. :)


Kedves Utolsó! Vérzek?? Ezt honnan veszed? Vérfolt szerepel a diagramon, az egy kicsit más, mintha megjött volna.. Egyébként egy kis rózsaszínes valami volt.


A remény megvan továbbra is, a hőm elmelkedett! :)

2012. febr. 20. 07:52
 10/10 A kérdező kommentje:

Így alakult a mai:


[link]

2012. febr. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!