Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás járhat éles...

Beágyazódás járhat éles fájdalommal?

Figyelt kérdés
Éjszaka arra ébredtem , hogy nagyon erősen nyilal a méhemnél , többször egymás után , pár percig tartott.Peteérés után vagyok a 9-10. napon.
2012. febr. 20. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szurkált a petefészkem. Akkor mondjuk azt hittem csak a mensi előjele (bár előtte soha nem éreztem ilyet).

Ha ilyet te sem éreztél még előtte soha, akkor igen, lehet hogy megérzed a beágyazódást. De ez egy olyan dolog, amibe szerintem nem szabad beleélni magunkat, mert hát ki tudja...

2012. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a jel :). Egyik éjjel nagyon begörcsölt a hasam. Azt hittem, hogy meg fog jönni, bár addig még volt egy hét. Másnap pozitívat teszteltem.

De hozzá kell tennem, hogy előtte sose volt ilyen görcsöm, ezért gondoltam, hogy most összejött. Nem általános, de nekem bejött.

Szurkolok neked is :)

9hkm

2012. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mensi előtt vagyok 4 nappal. Tegnap este olyat szúrt a bal petefészlembe, hogy összegörnyedtem. Majd kiderül néhány nap múlva, mit jelenthet:DD
2012. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mind ha vakbél gyulladásom lenne úgy fájt, néhány percig! Utána elmúlt, és nem jött meg többet a menzesz, teszteltem és pozi lett, most van egy 10 hónapos fiam. :D Sok sikert!
2012. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kdves utolsó! Nem emlékszel ezt mensi előtt hány nappal érezted?
2012. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!