Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás járhat erős...

A beágyazódás járhat erős petefészek fájdalommal? Nagyon tanácstalan vagyok. Gondolom a beágyazódás nem jár ilyen fájdalommal. Cisztám biztos nincs.

Figyelt kérdés

Én voltam aki tegnap írta, hogy nagyon örül, mert a 4-6 dpo-n hihetetlenül elkezdett égni a mellbimbóm. Ez az érzés még tegnap is megvolt, de inkább már csak belülről éreztem. Ma meg már enyhült(így gondolom valószínű mégse baba miatt lehetett). Viszont tegnap nagyon megijedtem. Este a bal petefészkemnél(ott volt most pém)erős fájdalmat éreztem. Mintha hátra a vesémbe néha egy kést szúrtak volna. Egyszer éreztem ilyet 3 hónappal ezelőtt mensi után és akkor kiderült hogy csokicisztám van és műtöttek.(ugyanezen petefészkemen) Így lettem endós.:( Most azonban a mensim már több mint 2 hete elmúlt. Tanácstalan vagyok. Most érzem hogy kezd enyhülni az egész és már nem fáj csak nagyon ritkán. Ma vagyok a 5-7 dpo-n kb. Ilyenkor a méhem szokott húzódni, de az semmi. Egyszer éreztem egy erősebb nyomást a méhem egy pontján tegnap szintén a bal oldalon. Tegnapelőtt mensi görcseim is voltak.

Nagyon tanácstalan vagyok. Gondolom a beágyazódás nem jár ilyen fájdalommal.:( Cisztám biztos nincs. Volt cisztás görbém, a mostani hőm szépen fent van úgy ahogy kell.


Van valakinek tippje? Már a kefét rágom, hogy megint mivel áll elő a szervezetem.


2009. febr. 26. 08:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez a fájdalom olyasmi volt mint közvetlen tüszőrepedés előtt.
2009. febr. 26. 08:27
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem jár együtt a petefészek fájás és a beágyazódás (anatómiailag ugye nem ott történik a beágy. Szerintem menj kapcsolj ki egy kicsit , este fogd a párod menjetek el moziba vacsorázni, vagy csak sétálni.

Sokat segít. Aztán ugyis hipphopp kiderül minden!:-)

2009. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a hasban az idegek nem egészen úgy közvetetítik a fájdalmat, mint más testrészeken. lehet, hogy nem is ott fáj, csak oda sugárzik ki a fájdalom, még simán lehet baba azért mert elmúlt a mellfeszülés, hiszen a tünetek is jelentkezhetnek csak hullámokban, nekem sem volt babásan mindig hányingerem az elején, időnként igen, aztán volt, hogy napokig semmi, már aggódtam, hogy mi újság és akkor mindig csináltam egy tesztet, ami szerencsére pozitív lett.

szerzintem tesztelj egyet pár nap múlva.

a mesis görcs meg nekem terhes tünet volt, szóval nyugodj meg nem beteg vagy, hanem inkább babás ;-)

2009. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a remény hal meg utoljára és elnézést hogy több kérdést is feltettem már. Tényleg félek. 2 hét múlva már időpontra megyek a meddőségibe. Sosem gondoltam hogy ennyire fájdalmas és nehéz egy baba pocakba kerülése. Anyukámék eldöntötték hogy jöjjek, anyu kiszámolta hogy mikor leszek lány, egy hónapot hőmérőzött és már pocakban is voltam. Azt hittem én is így leszek. Már 14 hónapja irogatom ide a hülye kérdéseimet.:(


Köszönöm Nektek a válaszokat és nagyon jó egészséget Nektek és a picuroknak is.:)

2009. febr. 26. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval!
2009. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!