Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikákat ismertek,...

Milyen praktikákat ismertek, hogy a már meglévő 15 kiló súlyfelesleghez ne szedjek majd fel még többet terhesség alatt? Megnehezítheti ez a felesleg a teherbe esést?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk. 164 centimhez most vagyok 81 kiló. Már egyszer 86-ról 75-re sikerült lefogyni, de két év alatt már 6 vissza jött. Szeretnék tippeket kérni, hogy a már túlsúllyal kezdett terhességben ne szaladjon el velem a ló. Sajnos szeretek enni, és keveset mozgok, ízületi problémáim is vannak. Nem szeretném tovább terhelni a fájó ízületeimet.

2012. febr. 20. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden képpen probléma a súlyfelesleg, de szerintem annyira nem vészes, mint ahogy ezt te látod!

Minden képpen mozogni kell! Mivel fogyókúrázni a terhesség alatt szigorúan tilos!

Ha minden nap sétálsz 1-1,5 órát kétszer, akkor máris sokat tettél egészségedért. Az elején nem szabad sokat hízni, mert a végére nagyon megszalad!

Édességet, nyalángságot kerülni, Gyümi is mértékkel, mert cukros. és csak annyit egyél, amennyire szükséged van! A többi felesleg!

Szerintem!

2012. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam 170 cm és kb 90 kilósan indult el a terhességem. A 6 héttől kb. a 11. hétig irtó rosszul voltam. Nem igen tudtam enni. Aztán szép lassan minden visszaállt a rendes kerékvágásba. Nem eszem kettő helyett és nem is vagyok éhesebb mint máskor. Még egyetlen kilót sem szedtem fel.

Most 18 hetes vagyok és tudom van még időm, de a plusz 15 kilónál többet nem akarok felszedni. Remélem sikerül is.:))

2012. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5xi- étkezés, édességek, hozzáadott cukros dolgok kerülése (ahogy említették), sok zöldség, gyümölcsből most inkább alma, narancs, mandarin, kivi (ne banán, aszalt gyümik), teljes kiőrlésű pékáru, inkább barnarizs, teljes kiőrlésű tészta, ez utóbbiak minimális mennyiségben. Igyál sok vizet!
2012. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: terhesség előtt jó lenne, ha megszabadulnál pár kilótól, túlsúllyal a teherbe esés is nehezebb.
2012. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek.

Megpróbálok lefogyni, de egy ideje nem megy, és erőltetni nem akarom, ilyen brutális megvonásos diéták nálam nem működnek.

azt szeretném elérni, hogy ha ebből leadni nem is tudok, legalább majd ne szedjek fel sokkal többet. Olvastam olyanokról akik szülés után kevesebbek voltak mint szülés előtt.

Köszi a tippeket, és várom a további jó tanácsokat!

2012. febr. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!